Stylová restaurace s dobrým jídlem, s ubytováním v příjemném penzionu v jižních ČecháchRestaurace a penzion U Formana, stylově zařízená restaurace s příjemným posezením a možností rodinných oslav, společenských, firemních akcí a večírků. Moderní penzion ve Stráži nad Nežárkou.

K ideálnímu výletu patří nejen zážitky, ale také dobré a kvalitní jídlo a měkká postel. Penzion s restaurací U Formana se nachází v malebném městečku Stráž nad Nežárkou a nabízí stylově zařízenou restauraci, ideální místo na rodinný oběd či romantickou večeři. Restaurace má k dispozici dva salónky a terasu, která je využívaná převážně v letních měsících. Součástí terasy je zahrádka s dětským hřištěm, hračkami, pískovištěm a naším domácím miláčkem, malým černým poníkem.

V naší restauraci nabízíme široký výběr různých jídel počínaje pizzou, polévkami, přes minutky, saláty až po dětská jídla a dezerty. Z naší nabídky si vybere opravdu každý! Po dobrém jídle si můžete odpočinout v našem penzionu, který disponuje nejen dvoulůžkovými, ale také rodinnými pokoji, jež jsou přizpůsobeny i těm nejmenším dětem.

Restaurace navíc leží v krásné lokalitě, kousek od zámku, ve kterém žila známá operní pěvkyně Ema Destinnová.Zadavatelem microsite je firma 

Restaurace a ubytování U Formana Pavel SewaldNON-STOP odtahová služba Blansko, odtah osobních i užitkových vozidel, uskladnění, likvidace vraků.

NON-STOP odtahová služba Blansko, odtah osobních i užitkových vozidel, uskladnění, likvidace vraků

Výškové práce a opravy fasád horolezeckou technikou Praha, opravy komínů, mytí oken, fasád.

Výškové práce a opravy fasád horolezeckou technikou Praha, opravy komínů, mytí oken, fasád
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Práce a jídlo – spojení firemních akcí a teambuildingů s degustačním menu

Pension u Hradu s.r.o. Restaurace a Penzion U Hradu Šternberk

Práce a jídlo – spojení firemních akcí a teambuildingů s degustačním menu

Restaurace a Pension U Hradu ve Šternberku nedaleko Olomouce Vám poskytne spojení pracovních záležitostí s gastronomickým zážitkem v podobě degustačního menu.


Ubytování v hotelu s restaurací pro zájezdy včetně parkování zdarma pro autobusy

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Ubytování v hotelu s restaurací pro zájezdy včetně parkování zdarma pro autobusy

Ubytování v hotelu s restaurací pro zájezdy včetně hlídaného parkování pro autobusy poskytuje v okolí Telče a na Vysočině Hotel Antoň v Telči.


Svatomartinské degustační menu v hotelu Kurdějov

Hotel Kurdějov a.s. Konferenční a relaxační centrum

Svatomartinské degustační menu v hotelu Kurdějov

Hotel Kurdějov vás srdečně zve do hotelové restaurace na Svatomartinské degustační menu. Pochutnejte si na svátečním jídle v prostředí vinic v Hustopečích, necelých 30 minut jízdy od Brna.


Ubytování u pražského letiště - levné a přitom kvalitní

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Ubytování u pražského letiště - levné a přitom kvalitní

Hotel FBA se nachází v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla. Po téměř dvouleté kompletní rekonstrukci nabízí levné ubytování v moderních prostorách.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Hotel Rozkvět - Josef Studnička Catering pro velké akce i menší oslavy

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

O zajištění cateringu v okolí Hodonína, Uherského Hradiště se postará Hotel Rozkvět. Cateringový servis - pohoštění na Vaše oslavy, soukromé akce v naší režii.