Zadavatelem microsite je firma Florian servis s.r.o.Dopravní stavby, výstavba místních komunikací, silnic, parkovišť a chodníků v Plzni

Společnost Florian servis s.r.o. se zabývá silničním a pozemním stavitelstvím, dále dopravními, pozemními a inženýrskými stavbami. Stavíme chodníky, silnice, parkoviště aj. Sídlíme v Plzni.Společnost Florian servis s.r.o. z Plzně poskytuje celou řadu stavebních, dopravních, pozemních a inženýrských prací, jako jsou výstavby a rekonstrukce místních komunikací, silnic, chodníků, parkovišť a cest. Dále se věnujeme zemním pracím, stavíme dlažby, obrubníky či rekonstruujeme budovy a místní objekty.

Naše firma se mimo jiné specializuje na oblast zabezpečení školení a činnosti v oblasti Požární ochrany, BOZP, činnosti koordinátora BOZP na stavbách dle zákona. Součástí našich služeb je také projektová činnost, prodej hasičského zboží a ochranných pomůcek.

Za dlouhá léta svého působení jsme získali velkou dávku praktických dovedností, ale také členství našich vedoucích pracovníků v České komoře autorizovaných inženýrů a techniků. Jsme taktéž držiteli několika certifikátů a osvědčení, jež nás opravňují k provádění řady činností.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realizace dopravních staveb Plzeň

Realizace dopravních staveb Plzeň

Česká stavební společnost Florian servis s.r.o. se sídlem v Plzni realizuje dopravní stavby nejen v Plzeňském kraji. Garantujeme kvalitně a profesionálně provedené zakázky v dohodnutých termínech.


Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Společnost Florian servis s.r.o. Plzeň na pracovní pozici řidiče dodávky přijme spolehlivého člověka s řidičským oprávněním skupiny B a zkušenostmi ve stavebnictví.


Stavební společnost v silničním a pozemním stavitelství Plzeň

Stavební společnost v silničním a pozemním stavitelství Plzeň

Projekty, BOZP, TDI, pozemní, dopravní stavby, výstavba a rekonstrukce silnic, mostů, budov, revize a školení poskytuje společnost Florian servis s.r.o., Jetelová 254/2, 326 00 Plzeň.


Stavby včetně zpracování projektové dokumentace Plzeňský, Karlovarský, Středočeský kraj

Stavby včetně zpracování projektové dokumentace Plzeňský, Karlovarský, Středočeský kraj

Hledáte stavební firmu v Plzeňském, karlovarském a Středočeském kraji, která zajišťuje stavby včetně vypracování projektové dokumentace? Společnost Florian servis s.r.o. je pro Vás ta správná volba.