Zadavatelem microsite je firma Antonín Šlajs - truhlářstvíTruhlářství z okresu Domažlice zaměřující se na výrobu stylového nábytku, dveří a kuchyní

Zakázková výroba nábytku přímo na míru s truhlářstvím Antonína Šlajse z Domažlic. Stylový nábytek, dveře, schody, ale i moderní kuchyně s netypickými prvky podle vašich představ.Kvalitní nábytek z masivu či tradiční nábytek s dobovým kováním, to je pouze začátek toho, co Vám truhlářství A. Š. STYL z okresu Domažlice může nabídnout. Jsme rodinná firma s 20 letou tradicí, která Vám poskytne celou řadu služeb počínaje zakázkovou výrobou nábytku, přes moderní kuchyně, stylové masivní dveře, až po schody přímo na míru.

Při práci se dřevem využíváme tradiční i nové technologie, moderní materiály, jako je lamino s ABS hranou, dýhované desky, designové umakarty či různé kovové a skleněné doplňky. Zaměstnáváme pouze zkušené a velmi zručné truhláře, kteří jsou připraveni Vám splnit jakékoli přání v oblasti výroby nábytku.

V současnosti naše služby poskytujeme nejen v rámci ČR, ale také v zahraničí. Vybavíme, ozdobíme Vaši světničku na chalupě, restauraci, hotel či kancelář.

Udělejte Váš domov útulnější s dřevěným nábytkem z truhlářství Antonína Šlajse a dopřejte si onen hřejivý pocit, který dřevo přináší.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nábytek do domácnosti i kanceláře na míru, truhlářské práce

Nábytek do domácnosti i kanceláře na míru, truhlářské práce

Vyrobíme špičkový nábytek dle Vašeho přání. AŠ STYL TRUHLÁŘSTVÍ Vám vyrobí nábytek na míru. Kuchyně, dveře, atypické prvky a ostatní nábytek dle Vašeho přání.