Výzkum, výroba a prodej veterinárních přípravků – léčiva, krmné směsi pro malá a hospodářská zvířata

BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy se zabývá vývojem, výrobou a prodejem veterinárních přípravků, léčiv nebo krmných směsí pro malá a hospodářská zvířata.


Výzkum, výroba a prodej veterinárních přípravků
Vývojem, výrobou a prodejem veterinárních přípravků jako jsou léčiva nebo krmné směsi pro malá a hospodářská zvířata se zabývá již více než padesát let společnost BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy.

Disponujeme špičkových moderním technologickým vybavením plně certifikovaných laboratoří a bohatými zkušenostmi, díky kterým jsou naši odborníci schopni poskytovat stále se rozšiřující farmakologické služby odpovídající nejpřísnějším normám a požadavkům.

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte odborné dotazy? Kontaktujte BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s., kde se Vám budou ochotně věnovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Distributor veterinárního zboží – od vývoje po výrobu

Distributor veterinárního zboží – od vývoje po výrobu
Veterinární výzkum, výroba a distribuce léčiv, farmakologie, vydavatelská a odborná činnost na poli péče o zvířata – to je BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.

Široký výběr produktů pro péči o zvířata

Široký výběr produktů pro péči o zvířata
Přípravky pro péči o hospodářská zvířata a lovnou zvěř, antiparazitika, vakcíny, vitamíny a krmné směsi dodává BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.

Vakcíny LIVACOX proti kokcidióze kura domácího - vlastní výroba

Vakcíny LIVACOX proti kokcidióze kura domácího - vlastní výroba
Vakcíny pro kur domácí v chovech v klecích a na podestýlce, perorální suspenze LIVACOX proti kokcidióze vyvinula a vyrábí BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.

Výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata – kompletní, doplňkové i na předpis

Výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata – kompletní, doplňkové i na předpis
Výrobu doplňkových, kompletních i medikovaných krmných směsí pro hospodářská zvířata nabízí společnost BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.
www.bri.cz
Adresa

Adresa

Pohoří - Chotouň 90
Jílové u Prahy 254 49

biopharm@bri.cz
+420 241 950 383


Najdete nás také zde:

ARES
captcha