Výzkum, výroba a prodej veterinárních přípravků – léčiva, krmné směsi pro malá a hospodářská zvířata

BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy se zabývá vývojem, výrobou a prodejem veterinárních přípravků, léčiv nebo krmných směsí pro malá a hospodářská zvířata.Vývojem, výrobou a prodejem veterinárních přípravků jako jsou léčiva nebo krmné směsi pro malá a hospodářská zvířata se zabývá již více než padesát let společnost BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy.

Disponujeme špičkových moderním technologickým vybavením plně certifikovaných laboratoří a bohatými zkušenostmi, díky kterým jsou naši odborníci schopni poskytovat stále se rozšiřující farmakologické služby odpovídající nejpřísnějším normám a požadavkům.

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte odborné dotazy? Kontaktujte BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s., kde se Vám budou ochotně věnovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata – kompletní, doplňkové i na předpis

Výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata – kompletní, doplňkové i na předpis

Výrobu doplňkových, kompletních i medikovaných krmných směsí pro hospodářská zvířata nabízí společnost BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s. z Jílové u Prahy.
>
>
>