Zadavatelem microsite je firma HLOUCH MOTORS Autorizovaný prodejce vozů FordNový Ford Mondeo - elegantní vůz s prvotřídním vybavením pro rodiny i podnikání

Firma HLOUCH MOTORS s.r.o. se zabývá prodejem starších ojetých vozů, ale i nových vozů mezi něž patří například Ford Mondeo, který je nejenom elegantní, ale také má prvotřídní vybavení.Potřebujete-li nový vůz, pak se podívejte na nabídku třebíčské firmy HLOUCH MOTORS s.r.o., která se zabývá prodejem starších i nových vozů. Nově má v prodeji výkonný a elegantní vůz značky Ford Mondeo.

Ford Mondeo je elegantní vůz, který je vhodný jak pro rodiny tak pro podnikání. Prvotřídní výbava tohoto vozu obsahuje:

- inteligentní pohon všech čtyř kol AWD (točivý moment na jednotlivá kola)
- multimediální systém SYNC 3 (hlasové ovládaní telefonu, navigace, hudby, klimatizace)
- systém SYNC 3 taktéž informuje tísňovou linku v případě nehody
- adaptivní LED světlomety (měnící se podle jízdních podmínek)

Nový Ford Mondeo bude spolehlivý vůz jak pro Vaši rodiny, tak pro Vaše podnikání. Vůz v sobě kloubí jak elegantnost, tak výkonnost a moderní technologie. Zajďete si i Vy do HLOUCH MOTORS s.r.o. a zkuste si testovací jízdu. Uvidíte, že tomuto elegantnímu a výkonnému vozu neodoláte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v autosalónu

Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v autosalónu

U autorizovaného prodejce všech vozů Ford, který v Třebíči provozuje firma Hlouch Motors si nejen vyberete svůj nový automobil, ale můžete se také spolehnout na servisní služby, z našeho autosalónu.


Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za výhodnou cenu

Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za výhodnou cenu

Autorizovaný prodejce a opravce značky Ford, firma HLOUCH MOTORS z Třebíče přichází s cenově výhodnou nabídkou k novému automobilu značky Ford Fiesta s prodlouženou zárukou.
>
>