Zadavatelem microsite je firma HLOUCH MOTORS Autorizovaný prodejce vozů FordNový Ford Mondeo - elegantní vůz s prvotřídním vybavením pro rodiny i podnikání

Firma HLOUCH MOTORS s.r.o. se zabývá prodejem starších ojetých vozů, ale i nových vozů mezi něž patří například Ford Mondeo, který je nejenom elegantní, ale také má prvotřídní vybavení.Potřebujete-li nový vůz, pak se podívejte na nabídku třebíčské firmy HLOUCH MOTORS s.r.o., která se zabývá prodejem starších i nových vozů. Nově má v prodeji výkonný a elegantní vůz značky Ford Mondeo.

Ford Mondeo je elegantní vůz, který je vhodný jak pro rodiny tak pro podnikání. Prvotřídní výbava tohoto vozu obsahuje:

- inteligentní pohon všech čtyř kol AWD (točivý moment na jednotlivá kola)
- multimediální systém SYNC 3 (hlasové ovládaní telefonu, navigace, hudby, klimatizace)
- systém SYNC 3 taktéž informuje tísňovou linku v případě nehody
- adaptivní LED světlomety (měnící se podle jízdních podmínek)

Nový Ford Mondeo bude spolehlivý vůz jak pro Vaši rodiny, tak pro Vaše podnikání. Vůz v sobě kloubí jak elegantnost, tak výkonnost a moderní technologie. Zajďete si i Vy do HLOUCH MOTORS s.r.o. a zkuste si testovací jízdu. Uvidíte, že tomuto elegantnímu a výkonnému vozu neodoláte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v ...

Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v ...

U autorizovaného prodejce všech vozů Ford, který v Třebíči provozuje firma Hlouch Motors si nejen vyberete svůj nový automobil, ale můžete se také spolehnout na servisní služby, z našeho autosalónu.


Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za ...

Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za ...

Autorizovaný prodejce a opravce značky Ford, firma HLOUCH MOTORS z Třebíče přichází s cenově výhodnou nabídkou k novému automobilu značky Ford Fiesta s prodlouženou zárukou.