Zadavatelem microsite je firma Město Moravská TřebováMoravská Třebová, město nabízející bohatý kulturní i sportovní život, okres Svitavy

Obdivuhodné město Moravská Třebová, jež si získá srdce nejednoho turisty svou bohatou historií, kulturním i sportovním životem. Město, které nezná nudu a dokáže potěšit všechny Vaše smysly.Udělejte si s rodinou nebo přáteli výlet do Moravské Třebové, města, které zaujme návštěvníky všech věkových kategorií.

Moravská Třebová, jež se může pyšnit přízviskem Moravské Athény, je historické město pocházející ze 13. století. Z doby vzniku města zde můžete navštívit renesanční zámek a jeho expozice nebo se podívat do místního muzea, které nabízí stálou expozici s názvem "Egyptské princezny aneb Cesta kolem světa". Z dalších historických památek stojí za návštěvu měšťanské doby, klášter františkánů či morový sloup.

Pro milovníky sportu je zde aquapark s velkým množstvím bazénů, tobogánů a vířivek, dále tenisový kurt, zimní stadion, atletický stadion, nebo si přijďte zalyžovat na naši sjezdovku určenou pro travní lyžování. Okolí města je navíc v zalesněné krajině, jež nabízí řadu cyklostezek a peších tras pro turistické nadšence.

Přijeďte a poznejte krásy našeho historického města!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Objevte krásné renesanční město Moravská Třebová, které leží v Pardubickém kraji v okrese Svitavy. Město s bohatou historií, krásnými památkami a spoustou příležitostí pro sport, ale i investice.


Město Moravská Třebová, centrum Moravskotřebovska a Jevíčska, regionu s ...

Město Moravská Třebová, centrum Moravskotřebovska a Jevíčska, regionu s ...

Moravská Třebová, menší město ležící na pomezí Čech a Moravy, které nabízí široké spektrum šancí pro osobní rozvoj, potěšení všech smyslů, ale i příležitostí pro sport, turistiku a ekonomický rozvoj.


Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s ...

Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s ...

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Poznejte životní styl tehdejší doby a pronikněte do zákoutí mučírny či tajemství elixíru života.