Zadavatelem microsite je firma Město Moravská TřebováZámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s bohatou nabídkou expozic

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Poznejte životní styl tehdejší doby a pronikněte do zákoutí mučírny či tajemství elixíru života.Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka pocházející z konce 13. století. Zámek byl poté několikrát přestaven a rozšířen, mimo jiné i Ladislavem Černohorským z Boskovic, jenž si ze svých cest po Evropě dovezl ony závratné myšlenky humanismu a renesance.

V současnosti návštěvníkům umožňujeme poznat zámek takový, jaký byl v minulosti. Můžete si u nás vybrat z široké nabídky expozic, jako jsou Poklady Moravské Třebové, Alchymistická laboratoř, Středověká mučírna, Život na venkově či Barevná planeta, případně navštívit jednu z aktuálních výstav.

Na zámku se odehrává také spousta kulturních akcí, různé festivaly, koncerty, dětská představení, ale i pravidelné noční prohlídky zámku, jež se staly oblíbenou součástí léta v Moravské Třebové.

Udělejte si čas a přijďte ochutnat onen historicky pravý a nefalšovaný zámecký život!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Objevte krásné renesanční město Moravská Třebová, které leží v Pardubickém kraji v okrese Svitavy. Město s bohatou historií, krásnými památkami a spoustou příležitostí pro sport, ale i investice.


Město Moravská Třebová, centrum Moravskotřebovska a Jevíčska, regionu s ...

Město Moravská Třebová, centrum Moravskotřebovska a Jevíčska, regionu s ...

Moravská Třebová, menší město ležící na pomezí Čech a Moravy, které nabízí široké spektrum šancí pro osobní rozvoj, potěšení všech smyslů, ale i příležitostí pro sport, turistiku a ekonomický rozvoj.


Moravská Třebová, město nabízející bohatý kulturní i sportovní život, ...

Moravská Třebová, město nabízející bohatý kulturní i sportovní život, ...

Obdivuhodné město Moravská Třebová, jež si získá srdce nejednoho turisty svou bohatou historií, kulturním i sportovním životem. Město, které nezná nudu a dokáže potěšit všechny Vaše smysly.