Zadavatelem microsite je firma Město Moravská TřebováMěsto Moravská Třebová, centrum Moravskotřebovska a Jevíčska, regionu s malebnou krajinou

Moravská Třebová, menší město ležící na pomezí Čech a Moravy, které nabízí široké spektrum šancí pro osobní rozvoj, potěšení všech smyslů, ale i příležitostí pro sport, turistiku a ekonomický rozvoj.Moravská Třebová, město s necelými 11 tisíci obyvateli, jehož vznik se datuje k první polovině 13. století, nabízí velké množství životních příležitostí. S jeho bohatou historií je spjata řada významných památek, především renesanční zámek, který si získá srdce nejednoho návštěvníka.

Velmi silné zážitky si návštěvníci odvezou z prohlídek muzea a galerií, jejíž program se pravidelně obměňuje a jedná se vždy o velmi zajímavou podívanou. Město je také pověstné svými festivaly, neznámější jsou beze sporu Dny slovanské kultury, festival středověkých řemesel či mezinárodní festival sborového zpěvu.

Patříte-li mezi sportovní nadšence, navštivte přímo v Moravské Třebové zcela nový a moderní aquapark, tenisový kurt, zimní a fotbalový stadion, střelnici či horolezeckou stěnu. Pro milovníky turistiky je město obklopeno hustým lesem s mnoha turistickými cestami a cyklostezkami.

Moravská Třebová, město, které stojí za návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Krásné historické město Moravská Třebová na pomezí Čech a Moravy

Objevte krásné renesanční město Moravská Třebová, které leží v Pardubickém kraji v okrese Svitavy. Město s bohatou historií, krásnými památkami a spoustou příležitostí pro sport, ale i investice.


Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s ...

Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s ...

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Poznejte životní styl tehdejší doby a pronikněte do zákoutí mučírny či tajemství elixíru života.


Moravská Třebová, město nabízející bohatý kulturní i sportovní život, ...

Moravská Třebová, město nabízející bohatý kulturní i sportovní život, ...

Obdivuhodné město Moravská Třebová, jež si získá srdce nejednoho turisty svou bohatou historií, kulturním i sportovním životem. Město, které nezná nudu a dokáže potěšit všechny Vaše smysly.