Microsite byla vložena dne:20.11.2017
ID microsite: 109474, počet zhlédnutí:  49

Zahradnictví z okresu Beroun, s nabídkou ovocných a okrasných stromků, keřů a dalších dřevin

Zahradnictví Ing. Jana Bielmacze z Vysokého Újezdu disponuje širokým sortimentem ovocných a okrasných stromů, keřů a dřevin. K dřevinám navíc dodáváme substráty, mulčovací kůru či různé postřiky.

Zahradnictví Ing. Jan Bielmacz z Vysokého ÚjezduRozmanitý sortiment ovocných stromkůDřeviny všeho druhu, substráty, mulčovací kůra, netkaná látka či postřiky

Chcete sobě a svým blízkým dopřát jen to nejlepší v té nejvyšší kvalitě? Navštivte Zahradnictví Ing. Jana Bielmacze a vyberte si z naší nabídky ovocných stromků či keřů. Naše zahradnictví se může pyšnit rozmanitým sortimentem ovocných stromků počínaje angreštem, rybízem, přes maliny, jabloně, hrušně a mandloně, ořešáky konče.

Pro milovníky okrasných stromků máme připravené dřeviny všeho druhu. Najdete u nás okrasné konifery, listnaté stromy, pnoucí dřeviny, ale především růžové keře, jež z vaší zahrady udělají romantické a tajemné místo. Z naší zahradní školky si však můžete vybrat také z bohaté nabídky thují, cipřišek, azalek, hortenzií, roubovaných jehličnanů a spoustu dalších dřevin.

V našem zahradnictví ve Vysokém Újezdu si navíc můžete zakoupit doplňkové produkty, jako jsou substráty, mulčovací kůra, netkaná látka či různé druhy postřiků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY