Jak se zbavit dluhů?

Insolvenční správce Ing. Tomáš Poláček

Jak se zbavit dluhů?Zadavatelem microsite je firma Insolvenční správce Ing. Tomáš PoláčekInsolvenční správce - návrh na oddlužení, osobní bankrot, pomoc zbavit se dluhů

Pokud jste se dostali do finanční tísně a jste zavaleni dluhy, ať už malými či velkými, můžete se obrátit na insolvenčního správce Ing. Tomáše Poláčka z Ostravy, který Vám pomůže situaci vyřešit.Zažíváte nepříjemnosti spojené s dluhy, nezvládáte řešit starosti s oddlužením a chcete celou situaci změnit? Kontaktujte Ing. Tomáše Poláčka a uvidíte, že každá situace má řešení.

Využijte možnost institutu oddlužení dle insolvenčního zákona. Oddlužení (osobní bankrot) zaručuje i nadále nakládat se svým majetkem. Pokud splníte určité podmínky, může Vám být odpuštěno až 70% dluhu a úroky z prodlení i poplatků se stopnou.

V insolvenčním řízení poskytujeme:
- poradenství v oblasti oddlužení pro fyzické osoby
- návrhy na oddlužení
- vypracování insolvenčního návrhu k soudnímu řízení
- osobní bankrot
- zbavení dluhů
- řešení, posouzení hrozícího úpadku
- reorganizace
- řešení majetkové podstaty.

Uvědomíte-li si, že máte opravdu problém, jste na té správné cestě. Obraťte se na profesionály, kteří Vám pomohou zbavit se dluhů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Ing. Tomáš Poláček vykonává činnost insolvenčního správce a pomůže Vám zbavit se dluhů, s osobním bankrotem a poskytne poradenství a veškeré služby v oblasti oddlužení.