Kvalitní zdravotní péče, pohotovostní služba a vstřícný přístup k pacientům, Kolín

Vize kolínské nemocnice se opírá o 3 základní pilíře: kvalitu, vstřícnost a komplexní zdravotní péči. Byli jsme oceněni jako nejlepší nemocnice Středočeského kraje z hlediska spokojenosti pacientů.Hledáte kvalitní zdravotní péči na různě specializovaných pracovištích? Ochotný přístup lékařů a sester? Jsme nemocnice sídlící v Kolíně, jež se může pyšnit oceněním „Nejlepší nemocnice kraje“ v kategorii Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů. Disponujeme 24 odděleními, na kterých pracují vysoce kvalifikovaní a zkušení lékaři.

Součástí nemocnice je také centrální laboratoř, jež nám umožňuje rychlé a spolehlivé zjišťování výsledků jednotlivých vyšetření. Dále zde naleznete lékárnu, prodejnu zdravotnických potřeb, oddělení pro dárce krve či oddělení pro neslyšící.

Nemocnice v Kolíně neustále renovuje a rozšiřuje svoje pracoviště. Před několika lety otevřela nové pracoviště magnetické rezonance, pavilon operačních oborů a jako poslední pavilon dětských oborů.

Zdraví máme jen jedno, nebojte se nám ho svěřit!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dětské oddělení v nemocnici Kolín, zdravotní péče o děti a dospívající

Dětské oddělení v nemocnici Kolín, zdravotní péče o děti a dospívající

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, dětské oddělení v nemocnici Kolín, profesionální zdravotní péče pro děti, držitel titulu Baby Friendly Hospital.


Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, ...

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, ...

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín a.s. nabízí profesionální léčbu pro pacienty z Kolínska a Kutnohorska, Českobrodska, Nymburska, Čáslavska a Prahy-východ.