Microsite byla vložena dne:14.11.2017
ID microsite: 109367, počet zhlédnutí:  10

Kvalitní zdravotní péče, pohotovostní služba a vstřícný přístup k pacientům, Kolín

Vize kolínské nemocnice se opírá o 3 základní pilíře: kvalitu, vstřícnost a komplexní zdravotní péči. Byli jsme oceněni jako nejlepší nemocnice Středočeského kraje z hlediska spokojenosti pacientů.

Kvalitní zdravotní péče, pohotovostní služba a vstřícný přístup24 oddělení s vysoce kvalifikovanými lékařiV nemocnici je lékárna, prodejna zdravotnických potřeb a laboratoř

Hledáte kvalitní zdravotní péči na různě specializovaných pracovištích? Ochotný přístup lékařů a sester? Jsme nemocnice sídlící v Kolíně, jež se může pyšnit oceněním „Nejlepší nemocnice kraje“ v kategorii Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů. Disponujeme 24 odděleními, na kterých pracují vysoce kvalifikovaní a zkušení lékaři.

Součástí nemocnice je také centrální laboratoř, jež nám umožňuje rychlé a spolehlivé zjišťování výsledků jednotlivých vyšetření. Dále zde naleznete lékárnu, prodejnu zdravotnických potřeb, oddělení pro dárce krve či oddělení pro neslyšící.

Nemocnice v Kolíně neustále renovuje a rozšiřuje svoje pracoviště. Před několika lety otevřela nové pracoviště magnetické rezonance, pavilon operačních oborů a jako poslední pavilon dětských oborů.

Zdraví máme jen jedno, nebojte se nám ho svěřit!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, profesionální péče

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, ...

Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín a.s. nabízí profesionální léčbu pro pacienty z Kolínska a Kutnohorska, Českobrodska, Nymburska, Čáslavska a Prahy-východ.

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje