Zadavatelem microsite je firma Čalounictví a Podlahářství Miloš HummelPodlahářské práce, pokládka a renovace podlah, prodej podlahových krytin, Jindřichův Hradec

Podlahářské práce, pokládku, renovaci a prodej podlahových krytin dřevěných, vinylových, PVC, marmolea či koberců realizuje Podlahářství Miloš Hummel, Jindřichův Hradec.Potřebujete novou podlahu do domu, kanceláře či obchodních prostor? Naše společnost Podlahářství HUMMEL A SYN - Miloš Hummel, sídlící v Jindřichově Hradci, Vám s tím pomůže. Stačí si vybrat typ podlahy, design a o zbytek se postaráme my. Zajišťujeme kompletní služby od prodeje podlahových krytin po pokládku a renovaci podlah. Zaměřujeme se na pokládku dřevěných podlah masivních, parket, mozaiky, dřevotřísky dále pak podlah plovoucích, vinylových, PVC, marmolea či koberců. Realizujeme úpravu podkladu, broušení betonu, lepení PVC a parket, renovace, broušení parket, lakování. Provádíme také montáž lišt přechodových a soklových.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Čalounictví, renovace čalounění starožitného i zahradního nábytku, ...

Čalounictví, renovace čalounění starožitného i zahradního nábytku, ...

Precizní čalounění Vaší sedací soupravy, rohové lavice a dalšího nábytku včetně dveří Vám zajistí rodinná firma Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel z Jindřichova Hradce.