Kovošrot Bohumín - sběr, výkup, zpracování železných, neželezných a barevných kovů

Trojek, a.s.

Kovošrot Bohumín - sběr, výkup, zpracování železných, neželezných a barevných kovůZadavatelem microsite je firma Trojek, a.s.Kovošrot Bohumín - sběr, výkup, zpracování železných, neželezných a barevných kovů

Společnost Trojek a.s. s provozovnou v Bohumíně patří k nejvýznamnějším tuzemským firmám zajišťující sběr, výkup a kompletní zpracování kovového odpadu, železných, neželezných i barevných kovů.Máte nepotřebný kovový odpad a nevíte, kam s ním? Firma Trojek a.s. se o něj postará. Je specialistou na kompletní zpracování veškerého kovového odpadu a dalších kovů.

Zabýváme se obchodováním s ocelovými odpady i barevnými kovy a své služby poskytujeme i těm největším ocelářským firmám.

Výkup, sběr, zpracování:
- kovový, ocelový odpad, kovošrot
- barevné kovy
- železné i neželezné kovy.

Máme nejvyšší technickou vybavenost, vlastníme velkoobjemové návěsy, kontejnery a vozidla, která jsou vybavena hydraulickou rukou, kterou využíváme při nakládce velkého množství materiálu. Díky těmto mechanizačním prostředkům jsme schopni zajistit odvoz ocelového odpadu společně s nakládkou.

Staneme se pro Vás spolehlivým partnerem, proto neváhejte a obraťte se s kovovým odpadem na nás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autobaterie, kovový odpad - výkup kovošrotu a jeho zpracování

Autobaterie, kovový odpad - výkup kovošrotu a jeho zpracování

Autobaterie, kovový odpad a jejich výkup zajišťuje společnost TROJEK a.s. i na své pobočce v Bohumíně, která se specializuje právě na kovošrot a jeho zpracování