Zadavatelem microsite je firma Ing. Olga Molnárová Vedení účetnictvíKompletní služby vedení účetnictví a daňová evidence pro firmy, daňové přiznání

Firma Ing. Olga Molnárová zajišťuje komplexní vedení účetnictví pro firmy a živnostníky. Vaše mzdové účetnictví a personální agendu. Oblast Hodonín, Brno, Břeclav, Kyjov.Hledáte spolehlivou a profesionální firmu co Vám bude vést účetnictví?
Firma Ing. Olga Molnárová Vám kompletně zajistí vedení účetnictví či daňové evidence, případné zpracování mezd. Daňové přiznání. Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku na vedení účetnictví Vaší firmy.

Dále zpracováváme:
-zajišťuje personální agendu firmy, podnikatele
-mzdového účetnictví - přihlašování / odhlašování zaměstnanců, příprava měsíčních přehledů, výplatní pásky, výplatní listiny, příkazy k úhradě, roční zúčtování daně z příjmů, evidenční listy, mzdové listy
-zpracovaní daňových přiznání
-zpracování účetních dokladů také v členění dle středisek, zakázek popř. činností
vypracování sestav dle individuálních požadavků klienta
-zastupování na úřadech, účetní poradenství
-zpracování roční účetní závěrky
-daně - daň z příjmů fyzických osob, z příjmů právnických osob, z přidané hodnoty, silniční, spotřební a ekologické, z nemovitostí, dědické, darovací a z převodu nemovitostí.

Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti. Oblast Hodonín, Brno, Břeclav, Kyjov, ale také zvládneme klientelu z Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení personální a mzdové agendy bez starostí – zpracování mezd,  zúčtování daně atd.

Vedení personální a mzdové agendy bez starostí – zpracování mezd, zúčtování daně atd.

Zpracování mezd, zúčtování daně, vyhotovení výplatních pásek a mzdových listů a mnohem více Vám zajistí v rámci služeb vedení personální a mzdové agendy firma Ing. Olga Molnárová v Brně i v Hodoníně.
>
>