Kvalitní ocelové podlahové a regálové rošty - ideální využití v průmyslových oblastechOcelové podlahové a regálové rošty, které se hojně využívají hlavně v průmyslových odvětvích vyrábí společnost KASALI s.r.o. sídlící ve Znojmě.

Využijte široké spektrum využití ocelových roštů, jež můžete použít k vyřešení skladovacích prostor, nebo také jako podlahové rošty, které vydrží i velkou nosnost.

Naše ocelové rošty se používají v mnoha odvětvích, hlavně v chemickém, automobilovém a potravinářském průmyslu, dále pak v teplárnách a elektrárnách, při stavbě parkovacích budov nebo lodí, na vrtných plošinách a v dalších oblastech.

Ocelové rošty jsou oblíbené pro svoje mnohostranné využití a také vynikají velmi vysokou nosností, odolností proti deformacím a současně nízkou hmotností, dlouhou životností a jednoduchou montáží.
Regálové rošty jsou efektivním řešením skladovacích prostor libovolné náročnosti. Podlahové rošty jsou ideální v náročných podmínkách, ve kterých je potřeba zajistit stále průchozí povrch a zároveň ničím nerušený odvod vody.

Pokud přesně nevíte, jaké by měly ocelové rošty mít parametry, pak využijte technického poradenství, kde Vám naši pracovníci rádi poradí.

Vyhovíme přáním každému zákazníkovi. Obraťte se na nás!Zadavatelem microsite je firma 

KASALI, s.r.o.Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Prodej řemeny klínové, průmyslové, levné ložiska, gufera pro vaše stroje a zařízení

TOBA Plus, s.r.o.

Prodej řemeny klínové, průmyslové, levné ložiska, gufera pro vaše stroje a zařízení

Pro Vaše stroje a mechanické zařízení dodává společnost TOBA Plus, s.r.o. řemeny (např. klínové, průmyslové), ložiska, či dokonce gufera, které vyrábějí firmy Řetězy Vamberk, NKE, AKE nebo Řetězárny.


Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro  Vysočina

ALFEKO s.r.o.

Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro Vysočina

Protipožární poklopy s vysokou odolností a velkou únosností REW 90 pro zátěžové prostory - metro, nádraží chodníky od firmy ALFEKO s.r.o. na Vysočině


Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

STAKO Červený Kostelec s.r.o. zápustková kovárna

Certifikovaná výroba z nerez oceli, zápustková kovárna

Zápustková kovárna je zaměřena na zakázkovou výrobu výkovků z různých tříd oceli včetně povrchové úpravy - STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod


Výroba vlnovcové, vinuté hadice Opava

Witzenmann Opava, spol. s r.o

Výroba vlnovcové, vinuté hadice Opava

Firma Witzenmann Opava, spol. s r.o. vyrábí vlnovcové a vinuté hadice s různými typy zakončení. Vlnovcové hadice - přivařovací nátrubky - rychlospojky - šroubení - pevné, otočné příruby - pevné, otočné závitové připojení - speciální přípojné armatury - atypické zakončení Vlnovcové hadice se díky své absolutní těsnosti používají na vedení kapalin, plynu nebo jako vakuové potrubí. Vinuté hadice s kulatým nebo vícehranným profilem se používají jako - ochranná hadice pro vedení vlnovcových hadic nebo pro světelné vodiče a elektrická vedení - odsávání kouře, pilin, granulátu - odvod spalin - liner k optimalizaci poměru proudění Naše výrobky jsou dodávány pro automobilový, strojírenský, petrochemický, chemický i energetický průmysl do celého světa.


Kvalitní lisované i svařované ocelové podlahové rošty s protiskluzovou úpravou

FERRUM s.r.o.

Kvalitní lisované i svařované ocelové podlahové rošty s protiskluzovou úpravou

Výrobce kvalitních lisovaných i svařovaných ocelových podlahových roštů s protiskluzovou úpravou je společnost FERRUM s.r.o. působící v okrese Třebíč na Vysočině.