Kvalitní ocelové podlahové a regálové rošty - ideální využití v průmyslových oblastechOcelové podlahové a regálové rošty, které se hojně využívají hlavně v průmyslových odvětvích vyrábí společnost KASALI s.r.o. sídlící ve Znojmě.

Využijte široké spektrum využití ocelových roštů, jež můžete použít k vyřešení skladovacích prostor, nebo také jako podlahové rošty, které vydrží i velkou nosnost.

Naše ocelové rošty se používají v mnoha odvětvích, hlavně v chemickém, automobilovém a potravinářském průmyslu, dále pak v teplárnách a elektrárnách, při stavbě parkovacích budov nebo lodí, na vrtných plošinách a v dalších oblastech.

Ocelové rošty jsou oblíbené pro svoje mnohostranné využití a také vynikají velmi vysokou nosností, odolností proti deformacím a současně nízkou hmotností, dlouhou životností a jednoduchou montáží.
Regálové rošty jsou efektivním řešením skladovacích prostor libovolné náročnosti. Podlahové rošty jsou ideální v náročných podmínkách, ve kterých je potřeba zajistit stále průchozí povrch a zároveň ničím nerušený odvod vody.

Pokud přesně nevíte, jaké by měly ocelové rošty mít parametry, pak využijte technického poradenství, kde Vám naši pracovníci rádi poradí.

Vyhovíme přáním každému zákazníkovi. Obraťte se na nás!Zadavatelem microsite je firma 

KASALI, s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

JSW Bohemia s.r.o.

Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kovové nerezové zábradlí vhodné pro balkony, schodiště, lodžie i terasy, které vyniká svou prvotřídní kvalitou vyrábí a po celé České republice dodává společnost JSW Bohemia s.r.o.


Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

Nerezové hadice vyrábíme z různých typů vlnovců - s běžným kruhovým vlněním nebo s úzkým kruhovým vlněním - RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec


Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

HON - KOVO s.r.o. kovové součásti a díly

Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Výrobu kovových součástí pro nábytek a přístrojových skříní nabízí firma HON-KOVO s.r.o. sídlící v Opavě na Olomoucké ulici


Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

SV výrobní, s.r.o.

Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Specialista na navrhování a výrobu nejen evolutních pružin pro železnice i silniční vozidla, to je firma SV výrobní z Prostějova.


Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s

Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s se specializuje na výrobu trubek. V produktech naleznete také přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli