Zadavatelem microsite je firma Ekostarmont, s.r.o. - ekologické stavbyVýstavba pasivních a nízkoenergetických domů, stavební rekonstrukce, zateplování, revitalizace

Výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů, stavební rekonstrukce, zateplování, rekonstrukce historických fasád, revitalizace objektů zajišťuje společnosti Ekostarmont, s.r.o.Chcete mít bydlení, kde poplatky za vytápění budou minimální? To by chtěl snad každý. Proto si nechte postavit dům od společnosti Ekostarmont, s.r.o., sídlící v Kutné Hoře, která se zaměřuje na výstavbu ekologických, pasivních a nízkoenergetických budov. Realizujeme i stavby na klíč, kde zákazníkům poskytujeme veškeré služby od projektu po kompletní realizaci. Součástí naší činnosti je i zateplování fasád rodinných a bytových domů, historických budov či jiných stavebních objektů. Dále realizujeme zemní a výkopové práce, revitalizaci a rekonstrukci budov či jejich částí, čističky odpadních vod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, ...

Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, ...

Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, základy, koryta, přípojky, terénní úpravy, úpravy vodních toků.


Bourací práce a demolice Kutná Hora

Bourací práce a demolice Kutná Hora

Demolice provádíme vlastní nejmodernější technikou a náš tým tvoří profesionálové s mnohaletou praxí.