Kovošrot Krnov - výkup, sběr, odvoz a zpracování kovového odpadu

Trojek, a.s.

Kovošrot Krnov - výkup, sběr, odvoz a zpracování kovového odpaduZadavatelem microsite je firma Trojek, a.s.Kovošrot Krnov - výkup, sběr, odvoz a zpracování kovového odpadu

Společnost Trojek a.s. se specializuje na kompletní zpracování kovového odpadu. Její pobočka v Krnově zajišťuje sběr, výkup a odvoz kovošrotu, železných, neželezných i barevných kovů.Hromadí se Vám kovový odpad a nevíte, co s ním? Můžete ho přivézt k nám na provozovnu v Krnově a my už se o to postaráme. Pokud nemáte možnost ho k nám dopravit, nevěště hlavu, disponujeme kvalitním vozovým parkem i dostatkem kontejnerů a zajišťujeme pravidelný vývoz všech kovových odpadů.

Vlastníme velkoobjemové návěsy a některá naše vozidla jsou vybavena hydraulickou rukou, která je využívaná k nakládce materiálu.

Sběr, výkup, zpracování:
- kovový, ocelový odpad
- kovošrot
- železný šrot
- barevné kovy
- železné a neželezné kovy.

V tomto oboru jsme jednou z nejvýznamnějších firem V České republice, poskytujeme služby i těm největším ocelářským firmám.

Staňte se našim spokojeným zákazníkem i Vy!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sběr a výkup barevných kovů - měď, mosaz, bronz, cín, nejlepší ceny

Sběr a výkup barevných kovů - měď, mosaz, bronz, cín, nejlepší ceny

Sběr a výkup barevných kovů za nejlepší ceny v Krnově zajišťuje společnost Trojek a.s., která je jednou z nejvýznamnějších ve svém oboru. Postaráme se o kovy jako je měď, mosaz, bronz, cín aj.