Zadavatelem microsite je firma DH - servis Hana GrebeníčkováMokré čištění interiéru vozidla - čištění osobních aut, dodávek, autobusů mokrou cestou

Společnost DH - servis Uherské Hradiště provádí mokré čištění interiéru vozidla. Čištění mokrou cestou provádíme u osobních aut, užitkových vozidel, dodávek i autobusů.Péče o automobil by měla zahrnovat i pravidelné mokré čištění interiéru vozidla. V lokalitě Uherské Hradiště si domluvte vyčištění vozu u firmy DH-servis. Provádíme mokré čištění osobních aut, užitkových vozidel, dodávek i autobusů.

Vyčištění Vašeho vozu provedeme mokrou cestou a párou.

Mokré čištění osobních, užitkových aut:
- ruční mytí a sušení karoserie a prahů, mytí pantů a alu disků speciálním přípravkem, odstranění zbytků hmyzu
- tepování dveřního čalounění, sedaček, stropu, podlahy a zavazadlového prostoru, hloubkové čištění a impregnace palubní desky a všech plastů v autě, leštění oken
- ošetření pneumatik, gumových koberečků
- provonění interiéru vozu.

Domluvte si u nás i leštění karoserie, provedeme slešťování laku i opravy drobných vad na karoserii.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Domluvte si s předstihem servis klimatizace v autě u DH - servis Staré Město u Uherského Hradiště. Diagnostika závad a údržba autoklimatizace je před letní sezónu nutností.


Přezutí vozidla na zimní pneumatiky - přezouvání pneumatik

Přezutí vozidla na zimní pneumatiky - přezouvání pneumatik

Firma DH servis je vyhledávaný pneuservis pro zákazníky v regionu Uherské Hradiště. Domluvte si u nás přezutí vozidla na zimní pneumatiky - v období přezouvání pneumatik zvládáme i velký nápor.
>
>