Zadavatelem microsite je firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.


Zapůjčení centrály pro rychlé řešení výpadku energie - půjčovna elektrocentrál

Využijte možnosti zapůjčení centrály, která vám rychle vyřeší výpadek elektrické energie. Půjčovna elektrocentrál Šafařík s.r.o. je zde pro vás 24 hodin denně. Přijede za vámi do Ostravy i Opavy.Spolehlivé, rychlé a kvalitní zapůjčení elektrocentrál, dieselagregátů a náhradních zdrojů elektrické energie vám zajistí odborníci z firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o..

Hledáte půjčovnu elektrocentrál? Řešíte krátkodobou, dlouhodobou či pravidelnou odstávku elektrické energie? Potřebujete elektřinu na místech kde není běžné připojení? Pak jsme zde pro vás 24 hodin denně!

K zapůjčení zajistíme mobilní elektrocentrály o síle 5 – 2000kVA, které použivají jedny z nejkvalitnějších motorů Perkins nebo Volvo. Cena zapůjčení centrály je vždy dle rozsahu zapůjčeného příslušenství a době pronájmu.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Pro své zákazníky jsme zde ve dne i v noci a přijedeme za vámi do Ostravy, Opavy i přilehlého okolí!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dlouhodobý pronájem a půjčování elektrocentrál při výpadku proudu nebo na koncerty

Dlouhodobý pronájem a půjčování elektrocentrál při výpadku proudu nebo na koncerty

Elektrocentrály, náhradní zdroje elektřiny při výpadku či jako zdroj elektřiny na koncert si můžete pronajmout od firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.. Služby zajistí v Ostravě i Opavě.


Pronájem a půjčovna elektrocentrál, spolehlivé zapůjčení dieselagregátů

Pronájem a půjčovna elektrocentrál, spolehlivé zapůjčení dieselagregátů

Spolehlivé zapůjčení dieselagregátů v Ostravě, Opavě i Karviné vám poskytne firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o., která se zabývá pronájmem a půjčovnou mobilních elektrocentrál.
>
>