Zadavatelem microsite je firma TOMIreko, s.r.o.


Sanace fasád, zateplení rodinných a bytových domů - zásadní úspora energie

Společnost TOMIreko s.r.o. provádí zateplení rodinných domů, bytových a panelových domů i průmyslových objektů v okolí Třebíče na Vysočině.Stavíte nebo rekonstruujete váš dům a hledáte účinný způsob, jak ušetřit náklady za energie? Pak je zateplení fasády domu jeden z nejefektivnějších kroků pro úsporné hospodaření s teplem.

Provádíme zateplení rodinných domů, bytových a panelových domů i průmyslových objektů. Pokud se rozhodnete pro zateplení vašeho domu nebo objektu realizované naší stavební společností, můžete využít dotace z programu Zelená úsporám.
Kvalitně provedenou realizací systémového zateplení lze snížit tepelné ztráty o více než 50% a zároveň zamezit pronikání hluku z vnějšího okolí do budovy.

Pracujeme jen s nejkvalitnějšími zateplovacími materiály, jako je minerální (kamenná) fasádní vata nebo pěnový polystyren. S výběrem toho nejvhodnějšího zateplovacího systému vám rádi pomůžeme.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce, úpravu terénu pro zpevněné plochy - chodníky, vozovky, nájezdové plochy a parkoviště pro Vás zajistí společnost TOMIreko s.r.o. v okolí Třebíče na Vysočině.


Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Společnost TOMIreko s.r.o. se sídlem v Třebíči se zabývá kompletní revitalizací panelových, bytových a rodinných domů, včetně zajištění veškeré potřebné dokumentace.
>
>