Microsite byla vložena dne:10.10.2017
ID microsite: 104788, počet zhlédnutí:  111
Zadavatelem microsite je firma

Mateřská škola, Libošovice

Jednotřídní mateřská škola, obec Libošovice, okres Jičín, hrajeme si každý den

Jednotřídní mateřská škola s rodinnou atmosférou v obci Libošovice, okres Jičín, vzdělává děti podle ŠVP hrajeme si každý den, školní zahrada, plavecké kurzy, školy v přírodě.

MŠ v obci Libošovice, jednostřídní, školní zahrada s herními prvkyMateřská škola Libošovice, vzdělávání Hrajeme si každý denJednotřídní MŠ Libošovice, pořádání karnevalu, Vanoční besídky, škol v přírodě, výlety

Bydlíte v okrese Jičín a hledáte pro své nejmenší ratolesti mateřskou školku s přátelským kolektivem a rodinnou atmosférou? Poradíme Vám. Přihlaste své dítě do MŠ v obci Libošovice. Zřizovatelem naší školky je obec. Všechny děti, které školku navštěvují, jsou v jedné třídě s kapacitou je 25 dětí. Přijímáme děti od dvou let věku až po předškoláky. Dítka si ve školce hrají a vzdělávají se podle školního vzdělávacího programu „Hrajeme si každý den“. Součástí MŠ je školní zahrada, na níž se nachází skluzavka, pískoviště, kolotoč a jiné herní prvky. S našimi žáčky navštěvujeme i kulturní akce, plavecké kurzy, pořádáme školy v přírodě, karneval, strašidelný den či Vánoční besídku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY