Zadavatelem microsite je firma STALOTAS s.r.o.Půjčovna a pronájem bagrů, teleskopických manipulátorů i montážních plošin

Pronájmem stavební mechanizace se zabývá dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy, od které si můžete vypůjčit bagry, manipulátory, montážní plošiny a jiné speciální stavební stroje.Jste z Karviné nebo Havířova a hledáte v blízkém okolí pronajímatele stavební mechanizace? Kontaktujte nás! Můžete si od nás zapůjčit teleskopické manipulátory, umožňující dopravu materiálu jak do výšek tak i na daném místě pracoviště.

Naše ostravská společnost STALOTAS s.r.o. se specializuje na půjčovnu montážních plošin, bagrů a jiných speciálních stavebních strojů.

K zapůjčení máme:
- bagry CAT 428B a JCB 3CX
- kolový bagr 7, 5 t
- montážní plošinu včetně manipulátoru
- paletové vidle
- hydraulický nosník
- nakládací lžíce
- příhradový nosník
- gravitační koš.

Na Vaše přání jsme manipulátor schopni vybavit různými doplňky jako je lžíce na sypký materiál, jeřábový nádstavec, závěsný hák, pracovní koš apod.

Volejte tel. číslo 725711465, kde získáte informace o veškerých podmínkách zapůjčení strojů.

Využijte při stavební činnosti spolehlivé pomocníky, aniž byste je museli kupovat!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Potřebujete-li k práci montážní plošinu a nechcete investovat velké peníze, můžete si ji pronajmout od společnosti STALOTAS s.r.o. z Ostravy, která se specializuje na půjčovnu stavební mechanizace.


Pronájem, půjčovna stavební mechanizace - kolový bagr 7,5 t CAT 428B a JCB 3CX

Pronájem, půjčovna stavební mechanizace - kolový bagr 7,5 t CAT 428B a JCB 3CX

Dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy Vám zajistí pronájem stavební mechanizace a zemních strojů. Zapůjčit si můžete kolové bagry, montážní plošiny i teleskopické manipulátory.
>
>