Včelařské etikety samolepicí na med, medovinu, výroba, e-shop

Včelařské etikety samolepicí na med květový, lesní, pastový, medovinu, štítky s adresou či fotografií vyrábí a prodává společnost METAPIS - Ing. Lea Andrejsová.


METAPIS - Ing. Lea Andrejsová, výroba etiket na med
Jste včelaři a chcete mít na Vašem produktu pěknou a originální etiketu? Naše rodinná společnost METAPIS - Ing. Lea Andrejsová, sídlící v obci Cizkrajov v okrese Jindřichův Hradec, Vám bude nápomocná. Jsme specialisti na výrobu a prodej samolepících včelařských etiket na med a medovinu. Vydáváme etikety s logem, adresou včelaře, fotografií, textem o medu a kresbami. V našem sortimentu dále naleznete nálepky na med květový, lesní, pastový, smíšený, lipový, akátový, slunečnicový, český či moravský. Dále nabízíme i štítky na medovinu, pečetní pásky a letáčky "Včelí med a člověk". Pokud Vás nabídka zaujala navštivte náš e-shop, vyberte a objednejte požadované etikety z pohodlí domova.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej včelařských samolepících etiket s ochrannými známkami ČSV

Prodej včelařských samolepících etiket s ochrannými známkami ČSV
Široký sortiment samolepících etiket na obaly s medem a medovinou za rozumné ceny včetně zásilkového prodeje nabízí společnost METAPIS z Cizkrajova.

Barevné samolepicí etikety na obaly s medem a medovinou s ochrannými známkami ČSV

Barevné samolepicí etikety na obaly s medem a medovinou s ochrannými známkami ČSV
Vyberte si z širokého sortimentu barevných včelařských etiket, které pro Vás vyrábí společnost METAPIS Ing. Lea Andrejsová z Cizkrajova u Jindřichova Hradce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA METAPIS Ing. Lea Andrejsová
WEBOVÁ STRÁNKA
METAPIS
www.iobchod.cz
Adresa

Adresa

Cizkrajov 75
Cizkrajov 378 81

andrejsova@metapis.cz


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha