Zadavatelem microsite je firma RNDr. Karel Martyčák Mikroskopy EuromexModerní mikroskopy Euromex iScope vhodné do škol i do odborných laboratoří

Usnadněte si náročnou práci s profesionálními mikroskopy holandské značky Euromex, které jsou navrhnuty pro biologické, biomedicínské a veterinární účely.Brněnská firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky sídlící nedaleko Brna prodává kvalitní mikroskopy holandské značky Euromex.

Moderní mikroskopy Euromex iScope pro biologické, biomedicínské a veterinární účely, jsou profesionální mikroskopy, které využijete jak pro univerzitní praktika, tak pro náročné vědecké aplikace.

Mikroskopy mají vysokou rozlišovací schopnost planárních objektivů a jsou provedeny v různých nastaveních. Bohatý zdroj světla zajistí výkonné světla 3W NeoLed.

Mikroskopy zakoupíte v těchto typech:

- Metalografický mikroskop Euromex iScope PLMi
- Mikroskop Euromex iScope EPLi
- Mikroskop Euromex iScope PLi
- Mikroskop Euromex iScope PLi-De pro pozorování v temném poli
- Mikroskop Euromex iScope PLPHi-B
- Mikroskopy iScope FluoLED PLi
- Polarizační mikroskop Euromex iScope PLPOLi

Nechte se okouzlit výkonnými, moderními a kvalitními mikroskopy značky Euromex, které zakoupíte ve firmě RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do ...

Výkonné mikroskopové kamery a software pro mikroskopii - pro školy i do ...

Firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky poskytuje kvalitní a výkonné kamery pro mikroskopy a rovněž software pro mikroskopii s analýzou obrazu.


Zdroje studeného světla, světlovody a prstencové osvětlení pro ...

Zdroje studeného světla, světlovody a prstencové osvětlení pro ...

Firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky sídlící nedaleko Brna poskytuje osvětlení k mikroskopům. Vybrat si můžete jak zdroje studeného světla, tak prstencové osvětlení.