Zadavatelem microsite je firma OMEGA, spol. s.r.o.


O prodeji firmy se poraďte s odborníky - odborný prodej firmy bez rizika

Jak prodat firmu bez rizika vám poradí odborníci ze společnosti OMEGA, spol. s r.o. v Prostějově.Jste majitelem firmy a kladete si otázku co bude s vaší firmou dál? Přijde vám nejlepší řešení firmu prodat? Pokud si nejste jisti a chcete se poradit s odborníky, pak kontaktujte společnost OMEGA, spol. s r.o. v Prostějově.

Prodej firmy bez rizika vyžaduje specifické zkušenosti a znalosti. Také je nezbytné dbát na konkrétní detaily a vše pečlivě naplánovat a prověřit. Ve společnosti OMEGA prodeji firem opravdu rozumíme. Využijte našich mnohaletých zkušeností se zprostředkováním prodeje i nákupu firem. Zajistíme Vám bezproblémový prodej vaší firmy.

Bezpečně vás provedeme celým procesem prodeje firmy (úvodní setkání, příprava vás i firmy na prodej, vyhledání vhodného kupce, sepsání smluv, zapsání nového majitele do obchodního rejstříku a uhrazení dohodnuté kupní ceny).

Vyvarujte se problémů s prodejem firmy a neváhejte nás kontaktovat. Vždy vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy k prodeji firmy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výhodná a bezpečná koupě firmy, ziskových firem

Výhodná a bezpečná koupě firmy, ziskových firem

Pokud jste rozhodnuti koupit novou firmu, tak vám firma OMEGA se sídlem v Prostějově pomůže s vyhledáním vhodné ziskové firmy ke koupi a postará se, aby byl odkup firmy výhodný a především bezpečný.


Spolehlivý prodej ziskových firem, společností a podniků

Spolehlivý prodej ziskových firem, společností a podniků

Jste-li rozhodnuti pro prodej své firmy, tak je nutné si ujasnit svou pozici a stav firmy. K tomuto kroku vám pomůže firma OMEGA, která se zaměřuje na spolehlivý prodej ziskových společností, podniků.
>
>