Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

FESTA SERVIS spol. s r.o.

Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupemZadavatelem microsite je firma FESTA SERVIS spol. s r.o.Galvanické zinkování a dekorování kovů na zakázku - ochrana kovů s profesionálním přístupem

Olomoucká firma FESTA SERVIS s.r.o. se zabývá galvanickým zinkováním, dekorováním kovů nebo práškovým lakováním. S profesionálním přístupem a za pomocí špičkových strojů.Galvanické zinkování, které slouží především k ochraně kovů si můžete nechat udělat u Olomoucké firmy FIESTA SERVIS s.r.o., která sídlí v Olomouci a o její kvalitě a preciznosti práce svědčí dodávky do mnoha tuzemských zemí.

Galvanické zinkování ochrání kov před vnějšími vlivy jako je rez, je otěruvzdorné, zaručí tvrdost a elektrickou vodivost povrchu a v neposlední řadě i dekorativního vzhledu výrobku. Díky galvanickému zinkování se tak zvyšuje užitkovost výrobku a jeho uplatnění na trhu.

Zinkování je prováděno za pomocí automatických linek, které jsou řízeny počítačem. Základní tloušťkou povlaku je pak 8-12 mikrometrů a pro maximální odolnost lze povrch ještě lakovat.

Galvanické zinkování je vhodné například pro malé díly, spojovací materiál, litinové díly a v provedení tenkovrstvém barvy modré a silnovrstvém barvy stříbrné.

Ochraňte kovové výrobky galvanickým zinkováním, které Vám udělá Olomoucká firma FESTA SERVIS s.r.o., která je odborníkem na ochranu kovů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Široký výběr práškových barev - práškové barvy za skvělé ceny a s doručením do 24 hodin

Široký výběr práškových barev - práškové barvy za skvělé ceny a s doručením do 24 hodin

Firma FESTA SERVIS spol. s.r.o. se zabývá prodejem práškových barev, které nabízí v širokém spektru barev, za skvělé ceny a s dodací lhůtou do 24 hodin.


Protikorozní ochranu a dekorativní vzhled výrobků vám zajistí galvanické zinkování

Protikorozní ochranu a dekorativní vzhled výrobků vám zajistí galvanické zinkování

Protikorozní ochranu, dekorativní vzhled, otěruvzdornost nebo tvrdost vašich výrobků zajistí galvanické zinkování - obraťte se na firmu FESTA SERVIS v Olomouci, kde se touto službou zabývají.