Sekačky, pily, křovinořezy a to vše s profesionálním přístupem a poprodejním servisemFirma P&L s.r.o. se zabývá prodejem sekaček, pil, křovinořezů a další zahradní techniky. Nechte si poradit od odborníků, kteří právě teď mají v nabídce spoustu akčního zboží.

Pokud toužíte po nové zahradní technice, jako je sekačka, pila nebo křovinořez, pak neváhejte a navštivte firmu P&L spol. s.r.o., která je profesionálním prodejcem v sortimentu zahradní techniky kvalitních značek.

Z široké nabídky si jistě vybere každý. Firma nabízí jak motorové pily značky Husqvarna, tak značky McCulloch nebo jednoruční pily a příslušenství.
Z nabídky křovinořezů si rovněž můžete pořídit ze značek Husqvarna nebo McCulloch, které jsou spolehlivé a časem prověřené kvalitní značky, které Vám nejen dobře poslouží, ale také usnadní práci.

Na stránkách firmy naleznete taktéž motorové sekačky, které Vám budou nejen poctivě sloužit, ale také zajistí dokonalý sestřih Vašeho trávníku.

Veškerá zahradní technika je dostupná v několika typech, pro Vaši spokojenost.Pro více informací navštivte webové stránky firmy, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu.

Nenechte si ujít akční nabídku firmy P&L spol. s.r.o., která sídlí nedaleko Žďáru nad Sázavou v Novém Městě na Moravě. Firma nabízí kvalitní zahradní techniku a vyškolený personál, který Vám vždy rád pomůže a poradí.Zadavatelem microsite je firma 

P & L, spol. s r.o.Instalace rozvodů požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů.
Solární systémy - solární kolektory pro ohřev vody v domácnosti nebo přitápění.

Výroba, montáž ocelových konstrukcí pro zemědělství i strojírenský průmysl ve vysoké kvalitě.
Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Zahradní stroje a malotraktory s výměnným příslušenstvím - prodej  techniky Vari, Agzat

Vítězslav Šoustal Řemeslo a zahrada

Zahradní stroje a malotraktory s výměnným příslušenstvím - prodej techniky Vari, Agzat

Špičkovou techniku Vari, Agzat prodává v okolí Přerova a Prostějova firma Řemeslo a zahrada ze Smržic. Dodáváme různé zahradní stroje a malotraktory s výměnným příslušenstvím.


Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Gardentech s.r.o.

Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Půjčení zahradní techniky značky Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků SELVO poskytuje prodejna Gardentech s.r.o. Brno - Černovice. Půjčovna i prodej.


Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní traktory

SYNPRO, s.r.o. Prodej a servis zemědělské techniky

Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní traktory

Veškerou potřebnou techniku pro sečení trávy v parcích, zahradách ale i na loukách zakoupíte v prodejně firmy SYNPRO s.r.o. Prodáváme příkopové sekačky BOMFORD i výkonné zahradní traktory SECO.


Broušení pilových řetězů na motorové, elektrické a akumulátorové pily

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Broušení pilových řetězů na motorové, elektrické a akumulátorové pily

Nevíte jak správně nabrousit pilový řetěz na Vaší motorové, elektrické nebo akumulátorové pile? Obraťte se na firmu Wald & Garten s.r.o..


Zahradní vysavače listí elektrické, benzinové - prodej, servis Husqvarna, Dolmar, McCulloch

Robert Bílka - Zahradní technika

Zahradní vysavače listí elektrické, benzinové - prodej, servis Husqvarna, Dolmar, McCulloch

Vyřešte úklid zahrady rychle s vysavači listí. Na prodejně Zahradní technika - Robert Bílka Modrá u Uherského Hradiště pořídíte zahradní vysavače elektrické, benzinové zn. Husqvarna, McCulloch