Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABELVíte, proč upřednostnit značku ABEL? Protože se na ni prostě můžete spolehnout! Nakupujte kvalitní tonerové a inkoustové kazety od společnosti ABEL-Computer s.r.o.

Existuje jistě mnoho důvodů, proč při nákupu tiskových náplní upřednostnit značku ABEL. Zde jsou ty nejdůležitější:

- používáním tonerů a cartridgí ABEL ušetří konečný uživatel oproti kazetám výrobců tiskáren min. 30 % svých nákladů, ale u některých typů i více než 50 %
- šetříte životní prostředí tím, že společnosti ABEL odevzdáte vypsanou kazetu a ABEL ji za vás zpracuje
- tonery a cartridge ABEL svou kvalitou odpovídají kazetám výrobců tiskáren, ba dokonce v některých případech předčí jejich kvalitu
- spolehlivost je další přirozenou vlastností kazet ABEL
- ABEL přebírá veškerou péči o tiskárnu, do které je vložena náplň ABEL
- výroba ABEL kazet má téměř 30letou tradici
- společnost ABEL-Computer je přímým a největším výrobcem alternativních náplní v ČR.

Jak probíhá výroba a testování kazet ABEL a co výrobě předchází?

Každý typ tonerové nebo inkoustové kazety má vlastní technologický postup, který musí být nekompromisně dodržen.
Obecně se dá říct, že je kazeta rozebrána do posledního šroubku, vyměněny všechny díly mající vliv na kvalitu tisku a zkompletována. Následně probíhá série testů dle normy ISO 9001 a dalších.

Než však společnost ABEL započne vyrábět ten či onen typ kazety, musí někdo tyto technologické postupy stanovit. ABEL má velkou výhodu v tom, že disponuje vlastním oddělením výzkumu a vývoje. A díky tomu nekupuje předražené zahraniční stroje s nejasnou funkcí a špatným servisem. Vlastní výroba strojů na produkci inkoustových kazet ABEL výrazně odlišuje od ostatních firem, které stroje nemají a kupují již hotové kazety od jiných dodavatelů. U nich je pak obtížné tvrdit, že mají kvalitu dodávaných kazet pod kontrolou. ABEL musí plně porozumět funkci kazety ještě předtím, než ji začne vyrábět.

Výtěžnost, barevná věrnost, odolnost proti vyblednutí, to jsou vlastnosti, které poctivě ABEL testuje. Nespoléhá se na subjektivní pocit tam, kde je schopen provést měření. Barevnou věrnost měří spektrofotometry X-Rite a BYK-Gardner. Odolnost proti vyblednutí pak vyhodnocuje na speciálním přístroji Q-SUN, který umožňuje během několika dnů simulovat několikaleté vystavení výtisku slunečním paprskům. Kvalitu zkoumá na mikroskopech značky Zeiss a Olympus.

Ochrana životního prostředí, obnovitelné zdroje - tyto pojmy se dnes v moderních firmách ve vyspělých zemích skloňují ve všech pádech. Zodpovědní manažeři velkých podniků si uvědomují důležitost environmentální politiky ve svých podnicích. Je kladen důraz na opravdu šetrný přístup k životnímu prostředí. Jednou z cest, jak pomoci světu neskončit v nejbližší budoucnosti jako jedno velké smetiště, je používat věci s rozvahou a pokud možno opakovaně. Nákupem kazet ABEL k tomu přispějete i Vy a navíc získáte produkt, který splňuje náročné požadavky uživatelů.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Servis a opravy zařízení Apple – kompletní péče o MacBooky, iPady, iPhony a další produkty

Prodejna a servis počítačů a telefonů Opravíme v Brně

Servis a opravy zařízení Apple – kompletní péče o MacBooky, iPady, iPhony a další produkty

Na servis a opravy zařízeních Apple jako jsou MacBooky, iPady a různé iPhony se zaměřují specialisté z prodejny počítačů a telefonů v Brně od společnosti RUITEC s.r.o. působící i pro okolí Blanska.


Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Kapucín - Repro, s.r.o. Kancelářská technika Třebíč

Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Pokud potřebujete pořídit spolehlivou kopírku proslulých značek Ricoh, Kyocera, Brother, naše pobočky společnosti Kapucín - Repro, s.r.o. najdete v Třebíči a v obci Velká Bíteš.


Servis výpočetní a kancelářské techniky – perfektní stav tiskáren a počítačů ve Vaší firmě

FBT - Bräuer Tomáš

Servis výpočetní a kancelářské techniky – perfektní stav tiskáren a počítačů ve Vaší firmě

Servis výpočetní a kancelářské techniky, tiskáren, počítačů a dalšího zařízení různých značek pro zajištění perfektního stavu zajišťuje společnost FBT- Bräuer Tomáš pro firmy v Olomouci a Prostějově.


Spotřební materiál pro potisk plastových karet – barvící pásky,  bezpečnostní overlaye laminát, plastové karty

DATASCAN, s.r.o.

Spotřební materiál pro potisk plastových karet – barvící pásky, bezpečnostní overlaye laminát, plastové karty

Kvalitní spotřební materiál k tiskárnám plastových karet nakoupíte ve firmě DATASCAN, s.r.o. Pořídíte zde tiskové barvicí pásky, bezpečnostní overlaye, laminovací materiály i plastové karty.


Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

DATASCAN, s.r.o.

Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

Tiskárny pro výrobu vlastních plastových karet s potiskem prodává firma DATASCAN, s.r.o. z Brna. Poradíme vám s výběrem stolních, velkoformátových i transferových tiskáren přesně pro vaše potřeby.