Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABELVíte, proč upřednostnit značku ABEL? Protože se na ni prostě můžete spolehnout! Nakupujte kvalitní tonerové a inkoustové kazety od společnosti ABEL-Computer s.r.o.

Existuje jistě mnoho důvodů, proč při nákupu tiskových náplní upřednostnit značku ABEL. Zde jsou ty nejdůležitější:

- používáním tonerů a cartridgí ABEL ušetří konečný uživatel oproti kazetám výrobců tiskáren min. 30 % svých nákladů, ale u některých typů i více než 50 %
- šetříte životní prostředí tím, že společnosti ABEL odevzdáte vypsanou kazetu a ABEL ji za vás zpracuje
- tonery a cartridge ABEL svou kvalitou odpovídají kazetám výrobců tiskáren, ba dokonce v některých případech předčí jejich kvalitu
- spolehlivost je další přirozenou vlastností kazet ABEL
- ABEL přebírá veškerou péči o tiskárnu, do které je vložena náplň ABEL
- výroba ABEL kazet má téměř 30letou tradici
- společnost ABEL-Computer je přímým a největším výrobcem alternativních náplní v ČR.

Jak probíhá výroba a testování kazet ABEL a co výrobě předchází?

Každý typ tonerové nebo inkoustové kazety má vlastní technologický postup, který musí být nekompromisně dodržen.
Obecně se dá říct, že je kazeta rozebrána do posledního šroubku, vyměněny všechny díly mající vliv na kvalitu tisku a zkompletována. Následně probíhá série testů dle normy ISO 9001 a dalších.

Než však společnost ABEL započne vyrábět ten či onen typ kazety, musí někdo tyto technologické postupy stanovit. ABEL má velkou výhodu v tom, že disponuje vlastním oddělením výzkumu a vývoje. A díky tomu nekupuje předražené zahraniční stroje s nejasnou funkcí a špatným servisem. Vlastní výroba strojů na produkci inkoustových kazet ABEL výrazně odlišuje od ostatních firem, které stroje nemají a kupují již hotové kazety od jiných dodavatelů. U nich je pak obtížné tvrdit, že mají kvalitu dodávaných kazet pod kontrolou. ABEL musí plně porozumět funkci kazety ještě předtím, než ji začne vyrábět.

Výtěžnost, barevná věrnost, odolnost proti vyblednutí, to jsou vlastnosti, které poctivě ABEL testuje. Nespoléhá se na subjektivní pocit tam, kde je schopen provést měření. Barevnou věrnost měří spektrofotometry X-Rite a BYK-Gardner. Odolnost proti vyblednutí pak vyhodnocuje na speciálním přístroji Q-SUN, který umožňuje během několika dnů simulovat několikaleté vystavení výtisku slunečním paprskům. Kvalitu zkoumá na mikroskopech značky Zeiss a Olympus.

Ochrana životního prostředí, obnovitelné zdroje - tyto pojmy se dnes v moderních firmách ve vyspělých zemích skloňují ve všech pádech. Zodpovědní manažeři velkých podniků si uvědomují důležitost environmentální politiky ve svých podnicích. Je kladen důraz na opravdu šetrný přístup k životnímu prostředí. Jednou z cest, jak pomoci světu neskončit v nejbližší budoucnosti jako jedno velké smetiště, je používat věci s rozvahou a pokud možno opakovaně. Nákupem kazet ABEL k tomu přispějete i Vy a navíc získáte produkt, který splňuje náročné požadavky uživatelů.

Kompletní lešenářské práce, půjčovna lešení, dovoz, montáž a demontáž lešení po celé ČR.

Kompletní lešenářské práce, půjčovna lešení, dovoz, montáž a demontáž lešení po celé ČR

Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce.

Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ochrana soukromí – velkokapacitní skartovací stroje HMS do kanceláří

Samsontech Josef Samson

Ochrana soukromí – velkokapacitní skartovací stroje HMS do kanceláří

Skartovací stroje HMS k ochraně osobních a firemních údajů ve firmách i domácnostech zajistí společnost Samsontech, která působí v okolí Brna a Vysočiny.


Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Kapucín - Repro, s.r.o.

Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Pokud potřebujete pořídit spolehlivou kopírku proslulých značek Ricoh, Kyocera, Brother, naše pobočky společnosti Kapucín - Repro, s.r.o. najdete v Třebíči a v obci Velká Bíteš.


Multifunkční výkonné laserové tiskárny pro barevný i černobílý tisk - formát A4 i A3

Samsontech Josef Samson

Multifunkční výkonné laserové tiskárny pro barevný i černobílý tisk - formát A4 i A3

Firma Samsontech Josef Samson poskytuje kvalitní a výkonné laserové tiskárny INEO, které jsou vhodné do kanceláří a podniků. Tiskárny tisknou barevně i černobíle do maximálního formátu A3.


Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

FBT - Bräuer Tomáš

Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

Široký sortiment tonerů do kopírovacích strojů a tiskáren různých značek pro firmy za příznivou cenu prodává v okolí Olomouce a Prostějova společnost FBT - Bräuer Tomáš.


Tiskové řešení ,,Jen tisku“ - pronájem tiskárny včetně bezplatného servisu s garancí bezporuchového provozu

ROOT IT s.r.o.

Tiskové řešení ,,Jen tisku“ - pronájem tiskárny včetně bezplatného servisu s garancí bezporuchového provozu

Pokud chcete tisknout levně a zároveň nemít starosti se servisem tiskárny, pronajměte si tiskárnu u firmy ROOT IT. Pronajímáme tiskárny včetně bezplatného servisu s garancí provozu bez poruch.