Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABELVíte, proč upřednostnit značku ABEL? Protože se na ni prostě můžete spolehnout! Nakupujte kvalitní tonerové a inkoustové kazety od společnosti ABEL-Computer s.r.o.

Existuje jistě mnoho důvodů, proč při nákupu tiskových náplní upřednostnit značku ABEL. Zde jsou ty nejdůležitější:

- používáním tonerů a cartridgí ABEL ušetří konečný uživatel oproti kazetám výrobců tiskáren min. 30 % svých nákladů, ale u některých typů i více než 50 %
- šetříte životní prostředí tím, že společnosti ABEL odevzdáte vypsanou kazetu a ABEL ji za vás zpracuje
- tonery a cartridge ABEL svou kvalitou odpovídají kazetám výrobců tiskáren, ba dokonce v některých případech předčí jejich kvalitu
- spolehlivost je další přirozenou vlastností kazet ABEL
- ABEL přebírá veškerou péči o tiskárnu, do které je vložena náplň ABEL
- výroba ABEL kazet má téměř 30letou tradici
- společnost ABEL-Computer je přímým a největším výrobcem alternativních náplní v ČR.

Jak probíhá výroba a testování kazet ABEL a co výrobě předchází?

Každý typ tonerové nebo inkoustové kazety má vlastní technologický postup, který musí být nekompromisně dodržen.
Obecně se dá říct, že je kazeta rozebrána do posledního šroubku, vyměněny všechny díly mající vliv na kvalitu tisku a zkompletována. Následně probíhá série testů dle normy ISO 9001 a dalších.

Než však společnost ABEL započne vyrábět ten či onen typ kazety, musí někdo tyto technologické postupy stanovit. ABEL má velkou výhodu v tom, že disponuje vlastním oddělením výzkumu a vývoje. A díky tomu nekupuje předražené zahraniční stroje s nejasnou funkcí a špatným servisem. Vlastní výroba strojů na produkci inkoustových kazet ABEL výrazně odlišuje od ostatních firem, které stroje nemají a kupují již hotové kazety od jiných dodavatelů. U nich je pak obtížné tvrdit, že mají kvalitu dodávaných kazet pod kontrolou. ABEL musí plně porozumět funkci kazety ještě předtím, než ji začne vyrábět.

Výtěžnost, barevná věrnost, odolnost proti vyblednutí, to jsou vlastnosti, které poctivě ABEL testuje. Nespoléhá se na subjektivní pocit tam, kde je schopen provést měření. Barevnou věrnost měří spektrofotometry X-Rite a BYK-Gardner. Odolnost proti vyblednutí pak vyhodnocuje na speciálním přístroji Q-SUN, který umožňuje během několika dnů simulovat několikaleté vystavení výtisku slunečním paprskům. Kvalitu zkoumá na mikroskopech značky Zeiss a Olympus.

Ochrana životního prostředí, obnovitelné zdroje - tyto pojmy se dnes v moderních firmách ve vyspělých zemích skloňují ve všech pádech. Zodpovědní manažeři velkých podniků si uvědomují důležitost environmentální politiky ve svých podnicích. Je kladen důraz na opravdu šetrný přístup k životnímu prostředí. Jednou z cest, jak pomoci světu neskončit v nejbližší budoucnosti jako jedno velké smetiště, je používat věci s rozvahou a pokud možno opakovaně. Nákupem kazet ABEL k tomu přispějete i Vy a navíc získáte produkt, který splňuje náročné požadavky uživatelů.

Barokní zámek Lechovice, poutní kostel a dobré víno v Obci Lechovice.

Barokní zámek Lechovice, poutní kostel a dobré víno v Obci Lechovice

Nabízíme odbornou pokládku a realizaci střech na rodinných, bytových a činžovních domech

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů, tonerových a inkoustových kazet

PREMO s.r.o. Příslušenství pro výpočetní techniku

Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů, tonerových a inkoustových kazet

Firma PREMO Uherské Hradiště provádí výkup prázdných tonerů, tonerových, inkoustových kazet. V lokalitě Zlínský kraj se obraťte na nás, zajistíme provedení ekologické likvidace, recyklace tonerů.


Informační  a komunikační technologie – ICT pro firmy, školy, úřady i jednotlivce

Kapucín - Repro, s.r.o.

Informační a komunikační technologie – ICT pro firmy, školy, úřady i jednotlivce

Instalaci, správu i servis informačních a komunikačních technologií ve firmách, školách nebo na úřadech svěřte do rukou společnosti Kapucín – Repro, s.r.o. Z Třebíče.


Kompletní servis kancelářské a výpočetní techniky, PC sítí

FBT - Bräuer Tomáš

Kompletní servis kancelářské a výpočetní techniky, PC sítí

Kancelářská a výpočetní technika se mnohdy neobejde bez kompletního a kvalitního servisu, proto se obraťte na firmu FBT - Bräuer Tomáš v Olomouci, kde vám vše zajistí (včetně servisu PC sítí).


Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

ELECTRON, spol. s r.o.

Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

Pokud si chcete pořídit novou tiskárnu, pak se určitě zaměřte na novou revoluční velkoplošnou inkoustovou tiskárnu UV LED Mimaki UJV55-320, kterou nabízí firma ELECTRON, spol. s r.o. v Brně.


Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

PREMO s.r.o. Příslušenství pro výpočetní techniku

Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

Společnost PREMO s.r.o. je dodavatelem náplní to tiskáren především v regionu Zlínský kraj, Morava. Snadný nákup tonerů, inkoustů v eshopu.