Geodezie Tábor

Ing.Pavel Dvořáček z Tábora nabízí profesionální služby v oblasti geodezie od vyhotovení geodetických plánů, vytyčení hranic pozemku nebo komplexních pozemkových úprav po zaměření inženýrských sítí.


Hledáte odborníka pro oblast geodézie v Táboře a okolí? Geodetickou kancelář pana Ing. Pavla Dvořáčka nabízí profesionální vyhotovení geodetických plánů, přesné vytyčení hranic pozemků, komplexní pozemkové úpravy, zaměření inženýrských sítí nebo zhotovení výškopisných či polohopisných plánů.

Dále poskytujeme služby zaměření stavebních pozemků nebo odborné geodetické práce v investiční výstavbě.

Máte-li o naše služby zájem nebo se chcete dozvědět více, kontaktujte prosím geodetickou kancelář pana Ing. Pavla Dvořáčka z Tábora.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Geodetická kancelář Tábor

Geodetická kancelář Tábor

Sháníte v okolí Tábora geodetickou kancelář s oprávněním k projekci pozemkových úprav nebo zeměměřičským pracím? Kontaktujte firmu Ing. Pavla Dvořáčka.


Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Plánujete postavit oplocení, hledáte vhodné místo pro zahájení stavby nového domu? Přesně pro tyto účely se vám bude hodit přesné vytyčení hranic pozemků od geodetické kanceláře Ing. Pavla Dvořáčka.


Geodet Tábor

Geodet Tábor

Ing. Pavel Dvořáček je geodetem působícím v Táboře. Zajišťuje veškeré geodetické práce od vytýčení hranic pozemku, přes nakreslení geometrických plánů až po zaměření inženýrských sítí.


Geodetické práce Tábor

Geodetické práce Tábor

Veškeré geodetické práce zajišťuje v Táboře Ing. Pavel Dvořáček. Připravím pro Vás geometrické plány na úřadech Tábora, jihočeského kraje a po domluvě i v jiných místech republiky.
>
>