Řetězové pily, sekačky, ponorná kalová čerpadla, vrtačky Plzeň - prodej i půjčovna

Potřebujete nárazově sekačku, pilu, ponorné kalové čerpadlo nebo vrtačku? Možnost zapůjčení nebo prodeje ručního a zahradního nářadí nabízí firma MOTOROVÉ STROJE s.r.o. z Plzně.Pokud potřebujete sekačku, pilu, nebo třeba ponorné kalové čerpadlo či vrtačku pouze nárazově, je zapůjčení ideální variantou. Prodej a půjčovnu nářadí potřebného k údržbě domů a zahrady nabízí firma MOTOROVÉ STROJE s.r.o.

Zapůjčení na minimálně 24 hodin elektrocentrál, kalových ponorných čerpadel, křovinořezů, sekaček, vertikulátorů, kompresorů, vysokotlakých myček, průmyslových vysavačů, bouracích kladiv, pil, brusek, svářeček, řezaček dlažby a mnoha ostatních jistě uvítáte, pokud toto zahradní a ruční nářadí potřebujete pouze jednou za čas nebo nemáte možnost uschování. V případě zájmu tyto pomocníky vlastnit navštivte prodejnu MOTOROVÉ STROJE s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna ručního nářadí a zahradní techniky Plzeň - půjčte si cokoliv, rychle a levně!

Půjčovna ručního nářadí a zahradní techniky Plzeň - půjčte si cokoliv, rychle a levně!

Hledáte půjčovnu nářadí v Plzni a přilehlém okolí? Tak jste u nás na správném místě.


Zahradní technika prodej a servis | Plzeň

Zahradní technika prodej a servis | Plzeň

Elektrické, motorové a aku nářadí a techniku na zahradu najdete na našem internetovém obchodě. Na skladě máme AKU nástroje, jako jsou nůžky na živý plot, ofukovače, řetězové pily a křovinořezy. Elektrické stroje s baterkou či kabelem ...
>
>
>