Kovovýroba, kovové zábradlí, schody na zakázku i atypické, Praha

Kovové zábradlí, celokovové či kombinované schody na zakázku točité, rovné i atypické, navrhne, vyrobí a namontuje Kovovýroba Petr Šlár se sídlem v Praze.


Kovovýroba Petr Šlár, Praha 8, výroba schodů, bran, zábradlí a plotů
Stavíte patrový dům? Zajisté budete potřebovat schodiště. Naše společnost Kovovýroba Petr Šlár, sídlící v Praze 8, provozuje zakázkovou kovovýrobu se specializací na výrobu schodů. Schodiště je funkční prvek pro překonání výškových rozdílů, ale také plní významnou estetickou roli v obytné zóně či exteriéru. Proto vytváříme schodiště přesně dle požadavků a vkusu zákazníka. Po konzultaci a zaměření vytvoříme návrh, vyrobíme a montujeme schodištní prvky. Vyrábíme celokovová či kombinovaná schodiště a schodišťové konstrukce rovná, točitá, lomená s podestou či atypická. Samozřejmostí je montáž bezpečnostního zábradlí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zámečnictví, kovovýroba, kovářství, výroba schodů, vrat, zábradlí

Zámečnictví, kovovýroba, kovářství, výroba schodů, vrat, zábradlí
Zakázková výroba zámečnických a kovářských výrobků, schody, vrata, ploty, brány, dveře, zábradlí, obklady a portály realizuje Kovovýroba - Petr Šlár, Praha Kobylisy.

Vrata, ploty kovové, brány a branky, zakázková kovovýroba Praha

Vrata, ploty kovové, brány a branky, zakázková kovovýroba Praha
Zakázkovou kovovýrobu vrat, plotů, plotových konstrukcí, brán a branek kolem pozemku a domu zajistí kovovýroba Petr Šlár, kterou najdete v Praze 8 – Kobylisy.

Zakázková kovovýroba Praha a okolí, kovářské a zámečnické výrobky

Zakázková kovovýroba Praha a okolí, kovářské a zámečnické výrobky
Kovářské a zámečnické výrobky, výroba plotů, vrat, schodišť, obkladů a veškeré práce s tím související zrealizuje zakázková kovovýroba Petr Šlár z Prahy 8.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Šlár kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Šlár
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Veltěžská 523/34
Praha 8 - Kobylisy 182 00

petrslar@seznam.cz
+420 602 378 085


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha