Realizace základové desky a hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektuBetonáž základové desky a výstavbu hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu Vám zrealizuje ostravská firma KAPPI CZ, s.r.o., dbající na profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.

Přemýšlíte, jakou společnost oslovit ke stavbě základové desky a zhotovení hrubé stavby Vašeho rodinného domu? Společnost KAPPI CZ, s.r.o se řadu let specializuje na betonáž základových desek a realizací hrubých staveb montovanou či monolitickou technologií.

Postaráme se Vám o:
- základové desky rodinných domů
- základy svislých i vodorovných nosných konstrukcí
- výstavba spodní části domu - realizace hrubé stavby rodinného domu, administrativních budov, obchodních center a průmyslových objektů
- hrubé stavby monolitickou nebo montovanou technologií.

Můžete se na nás s důvěrou obrátit, působíme na stavebním trhu řadu let, proto máme bohaté zkušenosti.Zadavatelem microsite je firma 

KAPPI CZ, s.r.o.Nabízím nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Hrubé stavby, rodinné domky, novostavby Nymburk -

BSP Trade, spol. s r.o.

Hrubé stavby, rodinné domky, novostavby Nymburk -

Zajišťujeme kompletní stavební činnost, základové desky, hrubé stavby, vlastní výstavbu, až po rekonstrukce nebo přestavbu budov - BSP Trade, spol. s r.o. Nymburk


Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov

POŽI s.r.o.

Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov

Vrtání studní provádíme v Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Broumově, Pardubicích i v Chrudimi. Obecně vzato pokrýváme celý Královéhradecký a Pardubický kraj. Nejprve Vám zajistíme vyhledání vody. Uděláme průzkumné vrty. Studně vyvrtáme nebo vykopeme. Provedeme čerpací zkoušky. Nakonec v případě zájmu nainstalujeme čerpadlo. Disponujeme moderní technikou a dokážeme tak pokořit každý terén včetně špatně přístupného. Nemusíte se tak bát, že právě Vy nebo Vaše zahrada byste mohli zůstat bez vody. Ať potřebujete vrtanou studnu nebo studnu kopanou s radostí se na nás obraťte! Se vším Vám pomůžeme k Vaší spokojenosti.


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

STAKO Červený Kostelec s.r.o. stavby

Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Sportovní gymnázium Kladno – všeobecné vzdělání sportovně nadaných studentů

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Sportovní gymnázium Kladno – všeobecné vzdělání sportovně nadaných studentů

Máte doma sportovně nadané dítě a vybíráte střední školu? Sportovní gymnázium Kladno, Plzeňská 3103, poskytuje všeobecné vzdělání se zaměřením na rozvoj sportovního talentu studentů.


Vyšetření zraku na moderních přístrojích Carl Zeiss a Topcon Praha - rychlé a bezbolestné

Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr

Vyšetření zraku na moderních přístrojích Carl Zeiss a Topcon Praha - rychlé a bezbolestné

Lidí se zhoršeným viděním neustále přibývá. Dbejte proto na prevenci a péči o své oči a žádejte vyšetření zraku na moderních přístrojích Carl Zeiss a Topcon u Oční optiky Cvikr na Praze 9.