Zadavatelem microsite je firma HLOUCH MOTORS Autorizovaný prodejce vozů FordFord uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za výhodnou cenu

Autorizovaný prodejce a opravce značky Ford, firma HLOUCH MOTORS z Třebíče přichází s cenově výhodnou nabídkou k novému automobilu značky Ford Fiesta s prodlouženou zárukou.Pokud si potřebujete koupit nové auto a rozhodujete se kde, pak neváhejte navštívit firmu HLOUCH MOTORS, která je autorizovaným prodejcem a opravcem značky Ford a sídlí v Třebíči.

Právě zde můžete na splátky zakoupit zcela nový Ford Fiesta s prodlouženou zárukou na sedm let a za výhodnou měsíční splátku 3 555, - Kč/měsíčně s úrokovou sazbou pouze 2, 99% a bonusem 22 000, - korun.

Nejste si jisti, zda je to automobil přímo pro Vás? Pak si na webových stránkách firmy HLOUCH MOTORS zarezervujte testovací jízdu a rovnou si nechte vypracovat nezávaznou cenovou nabídku.

Ford Fiesta, to je moderní a elegantní vůz, který Vás okouzlí svým ladným exteriérem i interiérem. S novým Ford Fiesta se bude cítit dobře při každé jízdě, ať už do práce nebo na výlet. Zkuste si i Vy testovací jízdu v HLOUCH MOTORS v Třebíči, kde Vás vždy rádi uvítají.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nový Ford Mondeo - elegantní vůz s prvotřídním vybavením pro rodiny i podnikání

Nový Ford Mondeo - elegantní vůz s prvotřídním vybavením pro rodiny i podnikání

Firma HLOUCH MOTORS s.r.o. se zabývá prodejem starších ojetých vozů, ale i nových vozů mezi něž patří například Ford Mondeo, který je nejenom elegantní, ale také má prvotřídní vybavení.


Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v autosalónu

Autorizovaný prodej vozů Ford včetně kvalitního a odborného servisu v autosalónu

U autorizovaného prodejce všech vozů Ford, který v Třebíči provozuje firma Hlouch Motors si nejen vyberete svůj nový automobil, ale můžete se také spolehnout na servisní služby, z našeho autosalónu.