Opravy a rekonstrukce pozemních komunikací Praha

Rekonstrukce pozemních komunikací a opravy výtluků tradičními metodami realizuje firma POZKOM, s.r.o. se sídlem v Praze.


Rekonstrukce komunikací
Výtluky silnic, díry a hrbolatá vozovka dokáží při jízdě pořádně potrápit a způsobit na vozidlech značné škody. Proto je důležité tyto situace urychleně řešit. Opravami a celoplošnými rekonstrukcemi vozovek a chodníků v co nejkratším možném termínu se zabývá společnost POZKOM, s.r.o. z Prahy.

K lokálním výspravám komunikací používá dle svých zkušeností prověřené metody oprav horkou asfaltovou směsí či asfaltovými emulzemi.

Neriskujte zbytečná poškození svých vozidel a včas žádejte opravu či rekonstrukci pozemní komunikace od firmy POZKOM, s.r.o.!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Asfaltování a pokládka živice strojní i ruční - ceník

Asfaltování a pokládka živice strojní i ruční - ceník
Celoplošnou pokládku živice pomocí pásových i malých chodníkových finišerů i ruční pokládku asfaltu při lokálních opravách zajišťuje za skvělé ceny společnost POZKOM s.r.o. z Prahy.

Opravy asfaltových vozovek - individuální přístup ke každé zakázce

Opravy asfaltových vozovek - individuální přístup ke každé zakázce
Opravy vozovek a asfaltování povrchů pozemních komunikací realizuje společnost POZKOM, s.r.o. se sídlem v Praze. Ke každé zakázce přistupuje zcela individuálně s ohledem na potřeby zadavatele.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA POZKOM, s.r.o. Opravy a rekonstrukce komunikací Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
POZKOM, s.r.o.
www.pozkom.cz
Adresa

Adresa

Za Zámečkem 745/17
Praha 5 158 00

info@pozkom.cz
+420 721 121 079


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha