Zadavatelem microsite je firma Safe point s.r.o.


Bezpečnostní agentura, pult centralizované ochrany, ostraha majetku, budov, osob Plzeň

Bezpečnostní agentura Safe point s.r.o. Plzeň poskytuje pult centralizované ochrany, ostrahu majetku, budov, osob, detektivní služby, montáž zabezpečovacích systémů.Potřebujete zajistit ochranu majetku, budov či firmy? Neváhejte a kontaktujte naši bezpečnostní agenturu Safe point s.r.o., se sídlem v Plzni, a vše Vám zajistíme. Jsme specialisti v zajišťování bezpečnosti majetku, osob a budov. Součástí poskytovaných služeb je například ostraha při sportovních a kulturních akcí, ostraha podniků, detektivní služby v obchodních centrech, nepřetržitý provoz pult centralizované ochrany (PCO), dálkový monitoring objektů, montáž elektronických zabezpečovacích systémů, signalizací, kamer, kontrola zaměstnanců v době pracovní neschopnosti. Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezpečnostní služby – profesionální ochrana majetku a osob

Bezpečnostní služby – profesionální ochrana majetku a osob

O otázce zajištění bezpečnosti žádejte pouze profesionální ochranu majetku a osob, kterou po celém území České republiky zajistí agentura Safe point s.r.o. z Plzně.


Kontrola neschopenek – jednorázová i opakovaná dle přání zadavatele

Kontrola neschopenek – jednorázová i opakovaná dle přání zadavatele

Nejste si jisti, jestli Vaši zaměstnanci v době pracovní neschopnosti opravdu řádně marodí? Firma Safe point s.r.o. se sídlem v Plzni nabízí služby jednorázové i opakované kontroly neschopenek.


Detektivní služby – po celé České republice

Detektivní služby – po celé České republice

Komplexní detektivní služby od diskrétních profesionálů nabízí firmám i jednotlivcům po celém území České republiky společnost Safe point s.r.o. se sídlem v Plzni.
>
>