Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104434, počet zhlédnutí:  66
Zadavatelem microsite je firma

Jaroslav Raška - Impreg Sanace staveb

Likvidace dřevomorky v krovech, trámech, dřevěných konstrukcích, České Budějovice

Likvidace dřevomorky v napadených krovech, trámech, dřevěných konstrukcích provádí pomocí mikrovln, tlakové injektáže a chemie společnost Impreg Sanace staveb - Jaroslav Raška z Českých Budějovic.

Společnost Impreg Sanace staveb - Jaroslav Raška, České BudějoviceLikvidace dřevokazných hub, Impreg Sanace staveb - Jaroslav RaškaImpreg Sanace staveb, likvidace dřevomorky v krovech, trámech, dřevěných konstrukcích

Máte doma dřevěné konstrukce napadené dřevokaznými houbami? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Impreg Sanace staveb - Jaroslav Raška, sídlící v Českých Budějovicích, a my Vám pomůžeme. Jsme specialisti na likvidaci dřevomorky domácí, která způsobuje hnědou hnilobu dřeva, a bez jejího odstranění může mít devastující následky. Dřevomorka napadá krovy, trámy, dřevěné konstrukce či podlahy a může mít i nežádoucí účinky na člověka. Zničení dřevomorky provádíme mikrovlnnou sanací, tlakovou injektáží a chemickým ošetřením fungicidními prostředky s dlouhodobou účinností. Důležitá je i prevence, kdy provádíme průzkum, posouzení stavu a chemickou ochranu proti napadení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hubení dřevokazného hmyzu i hub s pomocí mikrovlnné sanace

Hubení dřevokazného hmyzu i hub s pomocí mikrovlnné sanace

O vyhubení dřevokazného hmyzu i hub ve Vaší stavbě se postará společnost Impreg Jaroslav Raška z Českých Budějovic, a to pomocí metody mikrovlnné sanace.

Jaroslav Raška - Impreg Sanace staveb