Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104433, počet zhlédnutí:  29
Zadavatelem microsite je firma

PRAVE Rakovník, akciová společnost

Čerstvé vepřové a hovězí maso, masné výrobky, uzeniny, uzenářská výroba Rakovník

Čerstvé vepřové a hovězí maso, selata, masné výrobky, uzeniny, salámy, paštiky vyrábí a prodává řeznictví a uzenářství PRAVE Rakovník, akciová společnost.

Společnosti PRAVE Rakovník, akciová společnost, kvalitní vepřové a hovězí masoSpolečnosti PRAVE Rakovník, akciová společnost, řeznictví a uzenářstvíSpolečnosti PRAVE Rakovník, akciová společnost, uzeniny a masné výrobky

Chcete ochutnat kvalitní a chutné uzeniny či masné výrobky? Zakupte si je od společnosti PRAVE Rakovník, akciová společnost, která sídlí v městě Rakovník. Vyrábíme podle tradičních receptur a s vysokým obsahem masa například klobásy, párky, špekáčky, fermentované trvanlivé uzeniny, salámy, měkké salámy jako gothaj, šunkový, turistický, kabanos; sekanou, špek, uzenou slaninu, bůček, pečený bok, pečené vepřové koleno, uzené koleno, kýtu, žebra; uzený hovězí jazyk, paštiky, tlačenky, jelítka, jitrnice. Od prověřených českých chovatelů dodáváme kvalitní vepřové a hovězí maso. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte naše řeznictví a uzenářství.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY