V PRINT, s.r.o.

Tiskový stroj UJV 55-320 MimakiZadavatelem microsite je firma V PRINT, s.r.o.Výroba technické, výrobní, přístrojové štítky - hliníkové, nerezové, ocelové

Tiskárna V PRINT vyrábí technické, výrobní štítky - hliníkové, nerezové, ocelové. Výroba štítků na stroje je možná již od jednoho kusu. Zázemí máme v Tlumačově - Zlínský kraj.Pro označení výrobků a strojů se používají technické, výrobní, přístrojové štítky. Požadavek na výrobu štítků můžete v lokalitě Zlín, Zlínský kraj zadat tiskárně V PRINT Tlumačov.

Přístrojové štítky vyrábíme několika způsoby a proto je možná jak kusová tak sériová výrobu štítků. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar a velikost štítku. Štítky jsou po vypálení odolné vůči běžným chemikáliím, finální úpravou těchto štítků je ochranné lakování. Provádíme značení výrobního čísla a ostatních měnných údajů gravírováním nebo mikroúderovým zařízení.

Štítky lze použít v interiéru i v exteriéru.

Materiály pro výrobu výrobních štítků:
- kartáčovaný hliník
- barevný komaxitovaný hliník
- eloxovaný hliník
- nerez - lesk i mat
- měď
- ocel
- dvouvrstvý plast - jen gravírování.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sítotisk na plast, fólie, polykarbonát, hliník, plastické etikety, samolepky

Sítotisk na plast, fólie, polykarbonát, hliník, plastické etikety, samolepky

Společnost V PRINT je spolehlivý partner pro sítotisk v lokalitě Zlín a okolí. Potisknou prakticky vše - přímý tisk na plast, fólie, polykarbonát, hliník. Zaměřují se na plastické etikety, samolepky


Polykarbonátové panely, panely na strojní zařízení - výroba

Polykarbonátové panely, panely na strojní zařízení - výroba

Společnost V PRINT působí v regionu Zlín, vyrobí polykarbonátové panely na strojní zařízení. Výroba na základě dodaného vzorku, technické dokumentace, případně připravíme zcela nový návrh.


Velkoplošný tisk - potisk kovů, plastů, papíru, plátna, dřeva, lamina

Velkoplošný tisk - potisk kovů, plastů, papíru, plátna, dřeva, lamina

Firma V PRINT z regionu Zlín se zabývá velkoplošným tiskem. Využívá technologii digitálního tisku a sítotisku pro potisk kovů, plastů, plátna, vlajkoviny, papíru, dřeva, lamina.
>
>