Zadavatelem microsite je firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.


BG dekarbonizace, údržba motoru - odstranění karbonových usazenin

Autoservis Šimek se specializuje na BG dekarbonizaci motoru pro klientelu z regionu Zlín, Vsetín, Zlínský kraj. Pravidelná údržba a odstranění karbnonových usazenin prodlouží životnost motoru auta.Při provozu vozidla dochází působením vysokých teplot na palivo, oleje k zanášení součásti motorů, převodovek a dalších systémů karbonovými usazeninami. Proto je důležitá údržba, dekarbonizace motoru - odstranění karbonových usazenin.

V lokalitě Zlín, Vsetín, Zlínský kraj můžete svůj vůz svěřit do Autoservisu Šimek, který se na dekarbonizace motoru BG technologií specializuje.

Nechejte si udělat pravidelně údržbu motoru a předcházejte problémům - karbonové usazeniny způsobují snížení výkonu motoru, vyšší spotřebu paliva, klepání motoru i špatné startování.

BG technologií dochází k odstranění pevných uhlíkových úsad chemickou cestou, bez složité a drahé mechanické procedury. Pravidelnou údržbou prodloužíte živostnost motoru Vašeho auta.

Termín v servisu si můžete domluvit telefonicky i mailem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoservis, pneuservis - údržba vozidla, výměna oleje

Autoservis, pneuservis - údržba vozidla, výměna oleje

Autoservis Šimek Zlín ví co je nutné pro údržbu Vašeho vozidla. Běžné opravy, kontrolu geometrie, pneuservis, výměny oleje provádí u osobních a užitkových silničních vozidel.


Montáž, servis nezávislého topení Webasto, Eberspächer - nezávislé vyhřívání interiéru vozidla

Montáž, servis nezávislého topení Webasto, Eberspächer - nezávislé vyhřívání interiéru vozidla

Autoservis Šimek Zlín se specializuje na instalace, montáž i servis nezávislého topení Webasto, Eberspächer. Díky nezávislému vyhřívání interiéru vozidla si můžete dopřát komfort v chladném období.
>
>