Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103377, počet zhlédnutí:  12

Základní a mateřská škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 5 Košíře

Základní a mateřská škola Weberova Praha 5 - Košíře nabízí vzdělávání s rozšířenou výukou tělesné výchovy, světových jazyků. V areálu se nachází plavecký bazén, sportovní hala.

Základní a mateřská škola Weberova, rozšířená vyuka TV, PrahaZákladní a mateřskou školu Weberova Praha 5, výuka telovýchovy, anglického jazyka, zájmové kroužkyZákladní a mateřskou školu Weberova, venkovní hřiště, sportovní haly, plavecký bazén

Základní a mateřskou školu Weberova naleznete v Praze 5 – Košíře. Naše devítiletá základní škola poskytuje vzdělání s rozšířenou výukou tělesné výchovy, výukou anglického jazyka již od první třídy. Žáci se mohou přihlásit do zájmových kroužků jako například keramiky, flétny, gymnastiky, plavání, angličtiny či šachového kroužku. Děti v mateřské škole jsou podle věku rozděleny do tří tříd Klokani, Lvíčata a Žirafy. Děti ve školce se účastní řady akcí jako divadel, preventivních programů či dílen. Součástí areálu školy je venkovní sportovní hřiště, sportovní haly, čtyřdráhový krytý plavecký bazén, jídelna a školní družina.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY