Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103375, počet zhlédnutí:  27
Zadavatelem microsite je firma

STROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o.

Strojírna, výroba drtičů slámy a stébelnin, zakázková kovovýroba Vodňany

Výroba drtičů slámy a stébelnin, ventilátorů, odlučovačů, zakázková kovovýroba, ocelové konstrukce, obrábění kovů realizuje společnost STROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o..

STROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o., výroba drtičů slámy a stébelninSpolečnost STROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o., zakázková kovovýroba, zámečnistvíSTROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o., drtiče slámy či stébelnin, stacionární rotační drtiče, příslušenství

Potřebujete si pořídit kvalitní a spolehlivé drtičky slámy? Naše společnost STROJÍRNA VODŇANY spol. s r.o., sídlící v obci Vodňany, se zaměřuje na zhotovování produktů z oblasti zemědělských strojů a zámečnických výrobků. Vyrábíme nesené drtiče slámy či stébelnin, stacionární rotační drtiče, příslušenství jako odlučovače, ventilátory, odstředivé čističe oleje. Realizujeme zakázkovou kovovýrobu a zámečnickou práci jako například ocelové konstrukce, brány, regály, ploty, zábradlí, dopravníky. Součástí našeho portfolia služeb je obrábění kovů, stříhání, ohýbání, zakružování plechů, soustružení, frézování, vrtání, svařování.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY