Zadavatelem microsite je firma ALIATECH METAL s.r.o.Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, výroba z pozinkovaného plechu, Plzeň

Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, spojky, hlavice, potrubí, kolena, přechody i atypické části z pozinkovaného plechu vyrábí společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně.Potřebujete zajistit odvětrání budov či hal? Naše společnost ALIATECH METAL s.r.o., sídlící v Plzni, Vám nabízí komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky. Jsme výrobní společnost a zaměřujeme se na produkci vysoce kvalitních vzduchotechnických prvků, komponentů a dílů jako například spojek kruhového průřezu, potrubí, tvarovek, hrdel, hlavic, regulačních klapek, záslepek, kolen, přechodů, redukcí, odboček, segmentových oblouků, tlumičů hluku, křížových kusů, kalhotových kusů, připojovacích komor. Standardně vyrábíme z pozinkovaných plechů v rozměrech D 80 až 500 mm. Jsme schopni zajisti a dodat i atypické a nestandardní díly přímo dle požadavků zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Hledáte dodavatele komponentů a dílů pro vzduchotechniku včetně nestandardních rozměrů? Spolehněte se na společnost ALIATECH Metal s.r.o. z Plzně, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.


Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně nabízí výrobu strojů a manipulátorů matriálu i hotových výrobků převážně pro automobilový průmysl.


Výroba vzduchotechnických komponentů

Výroba vzduchotechnických komponentů

Vzduchotechnické komponenty z pozinkovaného plechu ve standardní i nestandardní rozměrové řadě vyrábí společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně.


Rekuperace Plzeň

Rekuperace Plzeň

O nižší náklady na vytápění a přísun kvalitního vzduchu bez větrání se postará společnost ALIATECH METAL s.r.o. a kontrolovaný oběh vzduchu s rekuperací.
>
>