Pravidelné školení řidičů profesionálů na nákladní auta nad 3,5 tAutoškola Pollak s.r.o. poskytuje pravidelné školení profesionálních řidičů nákladních aut nad 3,5 t. Zdokonalování způsobilosti řidičů probíhá ve školících střediscích v Havířově a Českém Těšíně.

Jste profesionální řidič nákladního vozu a potřebujete profesní školení nebo byste rádi získali profesní průkaz? Naše autoškola je akreditovaným střediskem pro školení řidičů nákladních i osobních vozů. Školení provádíme dle zák. č. 247/2000Sb. a jeho prováděcí vyhlášky č. 156/2008Sb.

Zajišťujeme tyto druhy školení:
- pravidelné školení - pro držitele platných profesních průkazů, kteří jsou ze zákona povinni se každý rok zúčastnit školení v rozsahu 7 hodin
- pravidelné školení v rozsahu 35 hodin - určeno také pro řidiče, kteří dosud nebyli držiteli profesního průkazu, ale řidičské oprávnění skupiny nebo podskupiny C1, C1+E, C a C+E jim bylo uděleno před 10. zářím 2009 a D1, D1+E, D nebo D+E před 10. zářím 2008
- vstupní školení - rozsah 140 nebo 280 hodin k získání profesní způsobilosti (rozsah 280 hodin je určen pro žadatele nákladní dopravy mladší 21 let nebo osobní přepravy, který je mladší 23 let)
- rozšiřující školení - rozsah 45 hodin, určen pro řidiče, kteří jsou držiteli profesních průkazů skupiny C1, C1E, C, CE a chtějí si skupinu rozšířit o D, DE, D1, D1E.

Pro více informací kontaktujte přímo autoškolu, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy!Zadavatelem microsite je firma 

Autoškola Pollak s.r.o.Refinancování závazků a pohledávek, poradenství Liberec – pomůžeme vám zvládnout tlak věřitelů.

Refinancování závazků a pohledávek, poradenství Liberec – pomůžeme vám zvládnout tlak věřitelů

Výstavba stavebních objektů, dřevostavby, novostavby, rekonstrukce, inženýrská činnost.

Výstavba stavebních objektů, dřevostavby, novostavby, rekonstrukce, inženýrská činnost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

BAEL Jindřich Babarík

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Školení odborné způsobilosti v elektrotechnice podle platné legislativy a nařízení vlády realizuje institut vzdělávání BAEL z Ostravy pro elektrikáře, projektanty a slaboproudaře.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Školící středisko Knotek Vlčnov pořádá po celý rok školení strojníků pro firmy. Působí po celé ČR, nejen v lokalitě Uherské Hradiště. Vaši zaměstnanci mohou získat strojnický průkaz na zemní stroje.


Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Vzdělávací středisko Praha Ivana Kubičková - T.E.P.

Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Vzdělávacího střediska Praha nabízí nadstavbové kurzy zaměřené na oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo Ochrany životního prostředí.


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro pro firmy i jednotlivce dle vyhlášky 50/78 SB zajistí v Jihlavě ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl. Profesionální školení probíhá dvakrát měsíčně.


Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy

Autoškola Miroslav Vacek

Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy

Autoškola Miroslav Vacek nabízí již šest let výuku a výcvik pro získání řidičského oprávnění pro skupiny A1, A2, A, B, B + A2 a současně také osvojení řidičských schopností a dovedností.