Microsite byla vložena dne:04.09.2017
ID microsite: 103264, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

Město Hrušovany nad Jevišovkou

Město Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo, krajina jižní Moravy, cyklotrasy, památky

Město Hrušovany nad Jevišovkou se rozprostírá na jižní Moravě v okrese Znojmo. Je zde spousta přírodních i historických zajímavostí jako kostel, zámek, lesní zámeček či blízké CHKO Pálava.

Město Hrušovany nad Jevišovkou v okrese ZnojmoMěsto Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána, sousoší Nejsvětější TrojiceMěsto Hrušovany nad Jevišovkou, turistika, vinné sklepy, CHKO Pálava

Město Hrušovany nad Jevišovkou leží přibližně 30 kilometrů východním směrem od okresního města Znojmo. Část hranice katastrálního území je tvořena státní hranicí s Rakouskem. Město má velmi dobrou občanskou vybavenost, do které spadá mateřská a základní škola, umělecká škola, pošta, oddělení policie, zdravotní středisko, informační centrum, knihovna, bazén, kino.
Návštěvníci města můžou shlédnout kostel sv. Štěpána, sousoší Nejsvětější Trojice, empírový trojkřídlý zámek či lesní zámeček Emín. Rovinatá oblast jižní Moravy je protkány cyklotrasami, po kterých můžete navštívit vinohrady, vinné sklepy, CHKO Pálava či se okoupat v Novomlýnských nádržích.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY