Zadavatelem microsite je firma Profistone s.r.o.Epoxidové oblázkové podlahy - realizace litých kamínkových podlah

Dejte Vašemu prostoru punc originality. Pořiďte si epoxidovou oblázkovou podlahu. Realizaci litých kamínkových podlah Vám zajistí odborníci ze společnosti Profistone s.r.o. Tábor Vysočina.Kdo podlehne kouzlu epoxidových oblázkových podlah, už nemění. Společnost Profistone s.r.o. představuje unikátní kamínkové lité podlahy, které se hodí do exteriéru i interiéru. Realizaci podlah zajistíme nejen v Táboře, ale v celém kraji Vysočina.

Epoxidové oblázkové podlahy plnohodnotně nahradí dlažbu a jiné běžné podlahové krytiny a navíc vypadají přirozeně.
Kamínkové koberce vytvoří jednolitou plochu bez jakýchkoliv spár, nekloužou a jejich údržba je nenáročná.

Realizace litých epoxidových oblázkových podlah:
- interiérové epoxidové podlahy vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny, vstupní haly, výstavní plochy, zimní zahrady, chodby, schodiště, sauny, okolí vnitřních bazénů, garáže, sklepy, průmyslové prostory
- exteriérové kamínkové podlahy vhodné na terasy, do bytových a průmyslových prostor, na chodníky, schodiště, balkóny, příjezdové a vjezdové cesty, chodníky kolem bazénů, dekorace v zahradní architektuře a další.
Vybírat si můžete z několika variant kamínků.

Navštivte náš showroom v Táboře, kde Vám rádi poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Interiérové oblázkové koberce - kamínková bezspárová podlaha se snadnou údržbou

Interiérové oblázkové koberce - kamínková bezspárová podlaha se snadnou údržbou

Vyměňte starou dlažbu za kamínkový koberec. Interiérové oblázkové bezspárové podlahy se snadnou údržbou dodává včetně pokládky spolehlivá firma Profistone s.r.o. Tábor.
>
>
>