Zadavatelem microsite je firma RAD Mill s.r.o.Zakázkové kovoobrábění, kovovýroba, CNC obrábění, frézování Rychnov nad Kněžnou

Zakázkové obrábění kovů, kovovýrobu, CNC frézování, soustružení, vrtání či broušení Vám poskytne společnost RAD Mill s.r.o. se sídlem v okrese Rychnov nad Kněžnou.Potřebujete vyrobit kovový produkt na zakázku? Naše společnost RAD Mill s.r.o., sídlící v obci Radostovice v okrese Rychnov nad Kněžnou, se zaměřuje na zakázkovou, ale i malosériovou či velkosériovou kovovýrobu či kovoobrábění. Dle požadavků a přání zákazníka vyrobíme produkty z barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku, duralu či plastu. Dodáváme kvalitní materiály, které dále zpracováváme na moderních přístrojích jako CNC frézách, soustruzích, vrtačkách, vyvrtávačkách, bruskách či pilách. Při výrobě nástrojů a tvarově složitých dílů používáme modelování a obrábění v 3D. Zdali máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, ...

Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, ...

Kovovýrobu i kovoobrábění dle Vašich specifických požadavků Vám zajistí RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice. Kompletní služby v oblasti CNC obrábění, frézování i soustružení.