Tesařské práce, výroba dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků

Tesařské práce, realizace střech, výrobu dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků, pergol, altánů zajistí společnost STREKON A-Z, s.r.o. se sídlem v Pohořelicích u Brna.


Společnost STREKON A-Z, s.r.o. provádí tesařské práce
Hledáte šikovné tesaře? Naše společnost STREKON A-Z, s.r.o. sídlící v Pohořelicích u Brna, pro Vás provede veškeré tesařské práce. Specializujeme se na výrobu střešních konstrukcí, vazby, krovů, dřevěných konstrukcí, pergol, altánů, přístřešků, garážových stání, venkovního obložení. V sortimentu máme vazníky lisované, příhradové a se styčníkovými deskami. Střešní krovy na míru opracováváme na CNC. Vypracujeme pro Vás 3D návrh, vyrobíme vše dle Vašeho přání a požadavků, provedeme konečnou úpravu a montáž. Realizujeme i střechy na klíč od tesařských, klempířských prací po montáž střešní krytiny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace a konstrukce

Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace a konstrukce
Firma STREKON A-Z, s.r.o. provádí zpracování 3D návrhu, vizualizace a konstrukce vazníkových střech. Profesionální tesařské práce zajišťujeme pro Brno-venkov a okolí.

Vazníkové střešní konstrukce pro zastřešení budov

Vazníkové střešní konstrukce pro zastřešení budov
Střešní konstrukce, dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami pro zastřešení domů i průmyslových objektů realizuje společnost STREKON A-Z, s.r.o., Brno – venkov.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STREKON A-Z, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STREKON A-Z, s.r.o.
www.strekon.cz
Adresa

Adresa

Smolín 93
Pohořelice - Smolín 691 23

info@strekon.cz
+420 519 425 599


Najdete nás také zde:

ARES
captcha