Zadavatelem microsite je firma STREKON A-Z, s.r.o.Tesařské práce, výroba dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků

Tesařské práce, realizace střech, výrobu dřevěných konstrukcí, krovů, vazníků, pergol, altánů zajistí společnost STREKON A-Z, s.r.o. se sídlem v Pohořelicích u Brna.Hledáte šikovné tesaře? Naše společnost STREKON A-Z, s.r.o. sídlící v Pohořelicích u Brna, pro Vás provede veškeré tesařské práce. Specializujeme se na výrobu střešních konstrukcí, vazby, krovů, dřevěných konstrukcí, pergol, altánů, přístřešků, garážových stání, venkovního obložení. V sortimentu máme vazníky lisované, příhradové a se styčníkovými deskami. Střešní krovy na míru opracováváme na CNC. Vypracujeme pro Vás 3D návrh, vyrobíme vše dle Vašeho přání a požadavků, provedeme konečnou úpravu a montáž. Realizujeme i střechy na klíč od tesařských, klempířských prací po montáž střešní krytiny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace ...

Profesionální tesařské práce, vazníkové střechy - 3D návrh, vizualizace ...

Firma STREKON A-Z, s.r.o. provádí zpracování 3D návrhu, vizualizace a konstrukce vazníkových střech. Profesionální tesařské práce zajišťujeme pro Brno-venkov a okolí.


Vazníkové střešní konstrukce pro zastřešení budov

Vazníkové střešní konstrukce pro zastřešení budov

Střešní konstrukce, dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami pro zastřešení domů i průmyslových objektů realizuje společnost STREKON A-Z, s.r.o., Brno – venkov.