Zadavatelem microsite je firma PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.Pracovní podložky do vibrolisů z měkkého i tvrdého dřeva, výroba

Pracovní podložky do vibrolisů z měkkého i tvrdého dřeva, desky ze svrtaných a sešroubovaných lamel Vám vyrobí společnost PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o. se sídlem v Týništi nad Orlicí.Máte ve Vaše provozu vibrolisy a potřebujete do něj pracovní podložky? Naše společnost PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o. sídlící v Týništi nad Orlicí, Vám je zajistí. Více jak dvacet let vyrábíme a dodáváme podložky do vibrolisů té nejvyšší kvality. Pracovní podložky vyrábíme na zakázku, nejčastěji v rozměru 1400x1100x50, z uměle vysušeného borového či bukového řeziva. Na jedné desce jsou maximálně 4 spojované latě, které jsou slepeny tmelem. Desky jsou opatřeny ocelovými kolíky a zajištěny svarem, dále jsou zde použity samojistné matice. Pro konečnou úpravu desek je nutno podložku ofrézovat, přebrousit a impregnovat. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pracovní podložky do vibrolisů, vibrolis PROMETAL

Pracovní podložky do vibrolisů, vibrolis PROMETAL

Pevné pracovní podložky do vibrolisů s vysokou životností, podložky z buku a borovice, poradenství v oblasti použití, skladování a péče o podložky - PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.


Úsporné tvárnice pro stavbu plotů, zdí, garáží i sklepů

Úsporné tvárnice pro stavbu plotů, zdí, garáží i sklepů

Úsporné bednicí plotové a pilotové tvárnice pro stavbu plotů, opěrných zdí, garáží, sklepů a malých staveb, prodává a dodává naše společnost PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.


Kvalitní pracovní podložky do vibrolisu, precizní výroba a export do ...

Kvalitní pracovní podložky do vibrolisu, precizní výroba a export do ...

Pracovní podložky s maximální životností Vám zhotoví společnost PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o. z Týniště nad Orlicí. Navrhneme a vyrobíme podložky z měkkého i tvrdého dřeva dle Vašich požadavků.