Zadavatelem microsite je firma ELROZ a. s.


Rozvodnice pro jištění a ovládání elektrických obvodů v budovách, výroba

Společnost ELROZ, a.s. se sídlem v okrese Cheb se zabývá výrobou a montáží rozvodnic, rozvaděčů do rodinných domů, bytových domů a komerčních budov s možností protipožární úpravy.Potřebujete do domu nové rozvodnice i rozvaděčové skříně? Tak neváhejte kontaktovat naši společnost ELROZ, a.s. sídlící ve městě Plesná v okrese Cheb, která se přes padesát let zabývá výrobou, dodávkou a montáží rozvodnic, rozvaděčů, dvířek HUP či zásuvkových skříní. V našem sortimentu naleznete například rozvodnice pro jištění a ovládání elektrických obvodů v budovách. To jsou oceloploché skříně s označením rozvodníce PA. Rozvodnice dodáváme i v protipožární úpravě, s možností instalace na povrch či pod omítku. V portfoliu rozvodnic máme zařazeny rozvodnice pro měření spotřeby elektrické energie v rodinných i panelových domech pro osazení jednofázovými nebo třífázovými elektroměry.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Staveništní rozváděče Cheb

Staveništní rozváděče Cheb

Společnosti ELROZ, a.s. sídlící v okrese Cheb nabízí řešení pro potřeby měření spotřeby elektrické energie mobilních zařízení nebo pohyblivých elektrických spotřebičů v podobě staveništních rozvaděčů.


Výrobce bytových a skříňových rozvaděčů, Plesná, okres Cheb

Výrobce bytových a skříňových rozvaděčů, Plesná, okres Cheb

Bytové R, a skříňové rozvaděče vyrábí společnost ELROZ a.s. z obce Plesná v okrese Cheb. Jsme nejstarší výrobce bytových rozvaděčů v ČR.


Elektroměrové rozvodnice nízkého napětí Cheb

Elektroměrové rozvodnice nízkého napětí Cheb

Stavíte? Rekonstruujete? Pak se neobejdete bez elektroměrových rozvodových skříní nízkého napětí, které nabízí společnost ELROZ, a.s. sídlící ve městě Plesná v okrese Cheb.
>
>
>