Testované tonery s barevnou věrností a odolností proti vyblednutí

Společnost ABEL-Computer s.r.o. se zabývá výrobou kvalitních kazet pro počítačové tiskárny, kde také měří výtěžnost, barevnou věrnost i odolnost proti vyblednutí.

Společnost ABEL-Computer investovala opravdu významné finanční prostředky do měření toho, co oko není schopno rozeznat. Nespoléhá jen na subjektivní pocit. Všechny své vyrobené kazety testuje a výtisky měří na speciálních strojích. Pro zajištění maximální kvality sleduje:
- barevnou věrnost a stálost
- barevné odchylky
- odolnost proti vyblednutí
- výtěžnost
- kvalitu tisku.

I malá, pouhým okem neviditelná odchylka u jedné barvy přinese při kombinaci s další barvou odchylku, která již bude viditelná. Barevná tiskárna se čtyřmi barevnými tonery dokáže vytvořit tisíce barevných kombinací a posoudit zrakem, při které kombinaci barev dojde k barevné odchylce je nemožné. Proto ABEL důvěřuje pouze tomu, co změří.

Nepřetržitě investuje do výzkumu a vývoje. Díky tomu dnes disponuje vším, co najdete v těch nejlepších laboratořích.

- Měření barevné věrnosti provádí spektrofotometry X-Rite a BYK-Gardner.
- Odolnost proti vyblednutí vyhodnocuje na speciálním přístroji Q-SUN, který umožňuje během několika dnů simulovat několikaleté
vystavení výtisku slunečním paprskům.
- Kvalitu tisku náplní ABEL zkoumá na mikroskopech značky Zeiss a Olympus, což umožňuje nafotit to, co vidíme. Zhotovené fotografie pak používá při průběžném školení svých zaměstnanců.


Související microsite
UHU kancelářská lepidla Broumov  - snadné lepení kvalitními lepidly
UHU kancelářská lepidla Broumov - snadné lepení kvalitními lepidly

Prodej kancelářských lepidel UHU, neobsahují rozpouštědla, lepidla dostupná ve vícero variantách, ekologická univerzální lepidla - Z - TRADE s. r. o. Broumov


Kancelářská technika - kompletně vybavíme Vaši firmu a zajistíme servis
Kancelářská technika - kompletně vybavíme Vaši firmu a zajistíme servis

Společnost FBT - Bräuer Tomáš vybaví Vaši firmu kancelářskou technikou a rovněž zajistí i kompletní servis. Firma se specializuje na výkonné kopírky, notebooku, dataprojektory a další.


KONICA MINOLTA tiskárna - prodej, servis i pronájem
KONICA MINOLTA tiskárna - prodej, servis i pronájem

Tiskárna značky KONICA MINOLTA do Vaší firmy jedině od firmy Samsontech Josef Samson. Prodej, servis i pronájem pro oblast Brno, Brno venkov a Vysočina.


Barevné MFP kopírky SHARP si  můžete zakoupit nebo vypůjčit v okolí Ostravy a Opavy
Barevné MFP kopírky SHARP si můžete zakoupit nebo vypůjčit v okolí Ostravy a Opavy

Výkonné a kompaktní barevné MFP kopírky SHARP pro malé i velké kanceláře poskytuje k pronájmu či k prodeji česká společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. v okolí Ostravy i Opavy.


Online výkup použitých, prázdných inkoustových kazet, tonerů
Online výkup použitých, prázdných inkoustových kazet, tonerů

Využijte možnost zbavit se použitých, prázdných tonerů a inkoustových kazet. Výkup online a sběr po celé ČR zajistí firma RK-EMPTIES. Převážně působíme v regionu Praha, Zlínský kraj.